Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem már már szerelmes vagyok belé de neki barátnője van. Nézett párszor de semmi több. Mindig azt látom hogy mindenki az ismerőse csak engem nem jelöl be. Mindenkinek köszön csak nekem nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vajon van esélyem?vagy ha nincs akkor mit tegyek hogy elfelejtsem?már magamban keresem a hibát és azt kérdezgetem miért nem vagyok elég szép neki?segítsetek!írjatok minél többen!
2012. nov. 18. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs sok esélyed.... sírd ki magad vagy írd ki magadból az érzéseidet és keress mást!! nincs értelme magadban keresni a hibát...tudod a fiúk olyanok mint a buszok..mindig jön a következő ;))
2012. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelöld be te valamelyik közösségi oldalon. Ha visszajelöl, esetleg írhatnál is neki valami általános dolgot. Megéri biztosra menni, hogy ki tudd deríteni, tetszenél-e neki.
2012. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!