Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Emoo96 kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb Szent Johanna Gimi rész?

Figyelt kérdés
Szeretném vmelyiket megvenni, és nincs sok pénzem és csak egyet vehetek.. Szal szerintetek melyiket? SEGÍÍTSÉG

2012. nov. 19. 17:46
 1/7 anonim válasza:
Ha mindenképpen Szent Johanna Gimit akarsz, akkor én az ötöst ajánlanám. Mivel az elsőkben még nem történik sok minden, más a könyvnek a hangulata, viszont az ötben sok humoros rész van, és a főszereplő álma is itt teljesedik be.
2012. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen, az elsőnek igaza van, szerintem is az ötödik a legjobb! :)
2012. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a négyes a kedvencem, abban is sok minden történik, (abban van a kedvenc jeleneteeem :D) De szerintem egynél nem fogsz tudni leállni, ez a könyv fertőz, szóval, ha tudod, mindeképp vedd ki könyvtárból őket, és olvasd végig :) Nagyon megéri. Ha erre nincs lehetőséged, akkor szerintem a négyes, én nagyon izgalmasnak tgaláltam. Jó olvasást! :)
2012. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5,6,7!!!!!De a 3. vége is izgi.Hááát nemtom nekem a 7-es van meg!De én ha egyet kaphatnék megvárnám mikor jelenik meg a 8-as.Mégiscsak az az utolsó.Amúgy sztm. mindegyik jó csak az eleje egy kicsit uncsi,de azért olvasd el!!!!
2012. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
7,6,5. Ebben a sorrendben. De am a 4 is jó, sőt a 3 is, csa az olyan unhappy :(. Az 1-2 is jó, csak az még nagyon az eleje. De szóval szerintem a 7.
2012. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ajj nemtudok választani:(:D talán az 5.

de nagyon szeretem a 4-est is,és a hatos is nagyonjóóó:)

meg a hetes is,meg... az összes:))

2013. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dolly99 válasza:
a 6os a legjobb:)
2013. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!