Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csomagoljam be? (lent)

Neuhauser László kérdése:

Hogyan csomagoljam be? (lent)

Figyelt kérdés

Egy gitárt szeretnék a tokjában feladni postán (nem standard csomagként)


A kérdés az, hogy hogyan, milyen módon, és mivel csomagoljam be?


Vagy plusz költségért a postán becsomagolják nekem?



2012. nov. 21. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tokja van a gitárnak ?

Ha Bellül szivacsos akkor nem kell szerintem külön becsomagolni a gitárt .

Viszont ha nem bélelt a tok belseje akkor ajánlatos lenne jól körbe tekerni azzal a buborékos fóliával . Ha az nincs akkor tekerd be jó alaposan wc papírral ( én már kaptam olyan csomagot amit wc papírral béleltek ki ) A lényeg az , hogy ne tudjon megsérülni a gitár mivel a posta nem arról híres , hogy vigyáznak a csomagokra .

A tokot pedig elég papírral vagy zsugorfóliával alaposan körbetekerni és így nem fog megsérülni .


Egyébként pár ezresbe biztos bele fog kerülni a szállítási díja .

2012. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát a gitárt tekerjem körbe, vagy béleljem ki a tokot, majd az egészet tegyem fóliába?


Néztem, 1.670 ft körül lesz a postaköltség, ezért is kértem 2.000 - et érte

2012. nov. 21. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a gitárt mindenféle képen tekerd körbe vagy béleld ki ha sima tokja van . Igen elég a tokot fóliával körbe tekerni de legalább 3-4 réteg legyen rajta , hogy ne tudjon megsérülni .
2012. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Engedd le a húrokat lazára, ne feszüljenek.

2. Mindegy milyen a tok, mindenképpen tekerd körbe buborékos fóliával (ha elfér benne így, ha nem, akkor a wc papír, ahogy az előző írta, valamennyit segít).

3. A tokot egy kartondobozba csomagold be, ilyet kérhetsz hangszerboltban talán. Ha nincs, csinálsz. (Pár kisebb kartont szétvágsz és akkorára összeragasztod, amekkora kell.)

4. A kartondoboz belsejét a tok mellett töltsd ki valamivel (összegyúrt papír, nejlonzacskók, stb.)

5. Az egészet ragaszd le alaposan, főleg az éleknél és minden csatlakozási vonalnál teljesen.


Én biztos nem adnám fel a tokot csomagolás nélkül. Nekem egyszer küldtek úgy, meg is sérült, levált a borítás.

2012. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!