Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vevokent szeretitek, ha egy...

Vevokent szeretitek, ha egy ruhazati boltban az elado egybol odamegy es megkerdezi, hogy miben segithet? Vagy szerettek magatok korbenezni es ne zavarjon, majd ha kell vmi megkerdezitek!?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretem-e?

A legszívesebben hasba lőném.

Majd megyek, és kérdezek, ha kell valami.

2012. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem.

Az olyan boltokba általában be sem megyek, ahol nincs bent senki és az eladócsajon látszik, hogy már szétunta magát az egész napi facebookozással és alig várja hogy valaki belépjen és letámadhassa.

De azt sem szeretem, ahol le sem kakilják az embert. És úgy kell levadászni egy eladót, aki végre hajlandó lenne szóba állni velem, mert kérdeznék valamit.

2012. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát a kettő közötti a pont ideális.

Hogy belépsz, az eladó köszön..és ha bármi van akkor nyugodtan oda tudsz menni, mert nem kell bújócskázni vele, hogy merre lehet. Igaz?

2012. nov. 24. 15:10
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem sem a kedvencem, de ebből nem csinálnék ügyet. Odajön mondom hogy körbenézek stb. Szerintem nincs ezzel baj. Ha meg sietek vagy nagyobb hely és nem akarom körbejárkálni egyből rákérdezek hogy ..igen. hol találom a...? Szerintem ez normális dolog.
2013. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez igen. Én azt nem szeretem, amikor megmondom, hogy körülnézek, de akkor is jön folyton utánam és minden lépésnél ott áll a hátam mögött. Az engem nagyon tud zavarni.

Vagy mikor elküldöm de akkor is beszélgetni akar, hogy milyen ruhát keresek, stb. Mikor közben lehet hogy nem is célzottan konkrét valamit keresek, hanem tényleg csak körülnéznék.

2013. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!