Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mar ne birom...

Mit tegyek, ha mar ne birom tovabb az eletet?

Figyelt kérdés
Elegem van az eletembol mar nem eszek egy hete,a szervezetem legyengult.Egyedul erzem magam.A szeretteimet hidegen hagyja mit erzek,mi tortenik velem.Teljesen a tudatomnal vagyok,megis ugy erzem eleg volt.....Nem akarok tovabb elni.Nem szeretnek pszichologushoz jarni vagy ilyesmi......24 eves lany vagyok,sok keseruseget eltem meg,olyanokat,amelyeket mas meg elkepzelni sem tud,de soha nem adtam fel.Edesanyamnak folyton meg kell felelnem,mert lelki hatast gyakorol ram.Nem tudok vele ellen szegulni,de mar nem is akarok.Folyton meg kell felenem az elvarasainak,csak mar nem tudom hogyan tehetnem.Engem hibaztat mindenert,pedig ket testverem kozul en teszem a legtobbet erte.Mielott barki azt irna,beszeljek vele.....nem lehet,mert akkor is en leszek a rossz.Elegem van es mar nem vagyom masra,csak,hogy megszunjek letezni.Csak egyszer erdekellne valakit is,hogy en mit erzek,jol vagyok-e,minden oke-e velem!Tobbszor jelentkeztek nalam mar az anorexia tunetei,nem most kezdodott.Kikeszultem,a tobbszori idegosszeroppanasrol nem is beszelek.Gyenge vagyok es nem tudok kiterni ebbol a helyzetbol!!!!!!

2012. nov. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdésed? Világosan leírtad, hogy nem akarsz tenni ellene, holott mégis kérdezed, mit tegyél... Hát menj pszichológushoz, vagy épp pszichiáterhez, erre vannak kitalálva. Ha nincs kedved, ne menj, viszont ha kérdzel valamit, és leírod, hogy semmit nem akarsz már tenni, úgy nehéz segíteni.
2012. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mihamarabb költözz el onnan, menj külföldre dolgozni. Mondjuk az Egyesült Királyságba, van ahol alapfokú nyelvtudással is elboldogulsz, aztán majd ott megtanulod rendesen. Távol is vagy így tőle, pénzt is tudsz keresni. Aztán ha akarsz, visszajössz, nem feltétlenül kell szarban hagyni az országot.
2012. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, depiseknek pont országot kell váltani csomó nehézséggel... Hát szerintem nem biztos, hogy az a kiút...
2012. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, akinek rohadtul elege van jelenlegi környezetéből, annak igenis jó választás lehet radikálisan megváltoztatni az életét.

Írta, hogy pszichológust nem akar, amit meg tudok érteni, mert egy rendes nem kevés pénzbe kerül, és van aki nem engedheti meg magának (ez nem Amerika), az ingyenes pedig felületes.

És vannak olyan helyzetek, amik olyan mélyen rögzültek, hogy az ilyen állandóan eldurrogtatott sablonok, mint a „próbáld meg megbeszélni vele” nem érnek semmit... Csak húzzák-halasztják így a szenvedést, értelmetlenül, az egyetlen működőképes megoldást ilyenkor a gyökeres változtatás jelentheti... Az édesanyja a legfőbb problémája, így egy új környezet, ami cselekvésre késztet, és ahol ő nincs jelen, akármilyen depressziós, segíthet rajta.

És nem azt mondom, hogy végleg szakítson meg minden kapcsolatot vele. Csak tartson egy hosszabb szünetet, utána meg lehet próbálkozni azzal, hogy beszélgetni vele.

2012. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok!

Koszonom a valaszokat!Jelenleg angliaban elek az ocsemmel es az edesanyammal!Perfektul beszelek angolul.....Mint mondtam nem megyek pszichologushoz.......talan a dilihaz rosszabb,mint a halal.Dolgozom,jol keresek.Nem testi fajdalamam van kedves elso hozzaszolo,hanem lelki es nem tudok kimaszni belole.Megalazottnak erzem magam es gyengenek lelkileg,hogy szembeszalljak azzal az emberrel aki a vilagrahozott.Konnyu az embernek valaszt adni olyannal,hogy menj pszihologushoz vagy pszihiaterhez,nem bolond vagyok,hanem lelkileg,idegileg kimerult,serult!Senkinek nem kivanom ezt a helyzetet a magaban valo lelki vivodast.Igen en elgondolkodtam,mi lenne ha megszunnek letezni,de azert irtam ide,hogy ha en sajat magamon nem tudok segiteni,hatha egy okosabb elme,akiben van egy csopp erzelem,tapasztalat ilyesmive kapcsolatban egy par joszoval tamogathatna,mert nekem egyedul nem megy........Foiskolat vegeztem nem vagyok hulye sem ostoba csak belefaradtam abba,ami mindennap lejatszodik bennem es ugy erzem nincs kiutam!

A tobbi hozzaszolonak pedig koszonom,hogy valahol gondoltak ram,mert igenis segit,ha tudod vannak erzo lelku emberek!

2012. nov. 23. 20:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Teszem hozza nem akarok es nem akartam a kommentemmel megbantani senkit!Teljesen ertelmes ember vagyok.Nem az ellen nem akarok tenni semmit,amiben elek,hanem mar nem akarok megfelelni ennek a helyzetnek,mert belefaradtam.Sajnalom,ha barkit is megbantottam,nem volt szandekos!
2012. nov. 23. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Jó nagy butaságot beszélsz. Érdemes volna megtudnod, mi az a pszichológus, mielőtt az észt osztod, hogy diliház így, meg úgy... Ha képbe kerültél, és már kevésbé leszel ilyen "túlképzett" a témában, újra írj!
2012. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!