Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cigit ajánlotok? 18...

Milyen cigit ajánlotok? 18 éves vagyok egy hete szívtam el az első cigimet. Mivel barátom tekerte nem tudom az erősségét. Milyen cigi jó kezdésnek? Anti cigisek tünés

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kék Multi vagy kék Bond. Ezek nem erősek.
2012. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Jobb ha nem cigizel és nem akarok ajánlani semmit sem. Azzal nem leszel nagyobb a társaid szemében.
2012. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A 1-ső válaszolónak köszönöm.
2012. nov. 24. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne szívd azt a szart, jobban jársz.
2012. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A kek multi es a kek bond azok erösek...annak nem erös aki mär egy ideje szivja.en is azt szivtam amikor cigiztem.

van ettöl gyengebb is pl:szürke bond.annak is eleg lesz az erössege mivel most kezded.Majd ha gyengenek bizonyul räterhetsz a kek bond-ra vagy kek multira.Nekem a Bond az jött be!!!De azert hozzä kell tennem,hogy kesöbb meg fogod bänni,hogy most elkezdesz cigizni.En is megbäntam,bär en simän letettem,mert nem lettem függö ;) Bey

2012. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nikotinmenteset.
2012. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sak amit te tekersz magadnak, lehetoleg tobb, kiprobalt dohanybol. A bolti szrok semmit sem ernek, csak budos koporsoszegek.
2012. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%

Gold vagy Silver Marlborot vagy Davidoff Goldot (Elite-Gazdag emberek szívják) 800 FT-ba kerülnek a Marlboro valamint a Davidoff. Erősségre közepes kategória. Mindenféleképpen 100 as cigit kérjél ( ami 10cm, nagyobb mint az átlag 7,74cm ).

Amit javaslok: Davidoff gold v. bordó

Marlboro gold v. silver

2012. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!