Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdődik az iskola szezon....

Kezdődik az iskola szezon. Eddig csak hátizsákot hordtam, de most elgondolkoztam azon, , hogy válltáskát kéne vennem, csak hát rengeteg olyat hallottam hogy gerincferdülst okoz. Igaz ez? Most e kettő közt vacilálok.

Figyelt kérdés
Köszi :)
2009. aug. 17. 17:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

gerincferdülést

bocs

2009. aug. 17. 17:12
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
súlytól is függ, ha nagyon nehéz akkor a hátizsák se tesz jót.
2009. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%
szerintem attól is függ, hogy milyen messze laksz a sulitól: hogy sokat kell-e cipelned. szerintem válltáska (szeptembertől nekem is az lesz), mert az divatos és a hátizsák is okozhat gerincbajokat.
2009. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
Szia! Egyértelműen a hátizsák. Nem szabad, hogy a kényelem rovására menjen a divat. Az, hogy gerincferdülést okoz az egyértelmű és az is, hogy sokkal kényelmetlenebb. Nekem is van gerincferdülésem és ugyan nem okoz gondot, de van aki már fűzőt hord sajnos. Így aztán szerintem nem kell sokat gondolkodnod. Minden a hátizsák mellett szól. Arról nem is beszélve, hogy már olyan sok divatos táska létezik. Milliónyi választási lehetőséged van. Vigyázz a hátadra!!
2009. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél évig hordtam válltáskát, nagyjából két hónap múlva műtik a gerincferdülésemet, már a fűző sem segített rajta. Amíg hátizsákot hordtam, semmi baja nem volt a gerincemnek. De te döntesz...
2009. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

oké

nem divatból gondoltam

marad a hátizsák és köszi mindnekinek :)

2009. aug. 17. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hátizsák.A lányom 2 hónapig se tudta hordani a válltáskát,annyira húzta a bal oldalát.(pedig 6 e ft-ért vettük neki.Gondolhatod..Azóta is ott áll...)Az ortopédus szó szerint megtiltotta hogy hordja.Ő a gyógytesinél,és a kímélésnél tart.Nagyon remélem nem fog tovább romlani az állapota.ne akarj te is eljutni (még) eddig se.Másfelől kényelmesebb is,mert így sokkall szabadabban lehet mozogni.nem tudom hová valósi vagy,mert ugye a tömegközlekedés szempontjából se mindegy.
2009. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

miskolci

remélem a lányodnak sikerül felépülni :)

mostmár tuti nem hordok válltáskát

eddig is hátzsák volt,most is marad

2009. aug. 17. 18:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi:-)))

azért Miskolcon is van forgalom.Ha eddig nme volt problémád a geinceddel,akkor ne kockáztass!

Jól írta az egyik válaszoló,hárizsákokban is van választék.Vigyázz magadra,és jó tanévet!

2009. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2009. aug. 17. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!