Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simsonomat szerrtném megcsinál...

Simsonomat szerrtném megcsinálni erősebbre de úgy hogy tartós is legyen.70/2 re gondoltam de azt hallottam h az nagyon öli a motort meg az egyéb belső alkatrészeket. Milyenre csináljam 70/2 60/4 vagy60/2 és melyiknek milyen a fogyasztása?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ne hallgass arra aki ilyen hülyeségeket beszél, gyárilag is vannak 70ccm-es simsonok, és inkább faragtass egyet, ne a taiwani/kínai/vietnami/ hengert vegyél
2012. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crx-es válasza:
csináld meg 70 most hogy 2 vagy 4 felömlős anyi a különbség hogy 4 felömlős jobban pörög de azt mondják alsó fordulatom pöfög köhög nem akor menni de sztem megy a 2 nem pörög annyira sztem ha gyilkolni pörgetni akarod akkor legyen 4 felömlős de ha menni akarsz de nem gyilkolni akkor legyen 2 felömlős 70 csináld nyugodtan és igaza van az elsőnek csináltass egyet ne vegyél szart.60 nem nagyon tud többet max nem torpan meg annyira emelkedőn 70 csináltass
2012. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akk sztetek jobban járok a 70? Mert azt hallottam h a 60/4 olcsóbb is meg jobb is. Mit gondoltok erről? Félek egy kicsit emiatt a köhögés meg
2012. nov. 28. 15:34
 4/8 crx-es válasza:
nem kell parázni 70 jobban megy akkor köhög alacsony fordulaton ha 4 felömlős de ki pörök a p*csába 60 50 nem anyi a különbség 70/2 csináltasd meg sztem nekem is az és semmi bajom megy alacsony fordulaton nem pörgetem erő teljesebb minden.4 felömlőt nem akartam mert nem akartam hogy hogy esetleg gond legyen alapjáraton.de ha 70 csinálod rakj bele nagyobb fúvókát akkor is ha 60 csinálod.(70 fúratnám nem drágább sokkal).
2012. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Több ismerősömtől hallottam h nem jó a 70 mert fel kell hozzá marni a blokkot a 60/4 hez nem és majdnem ugyanaz a teljesítmény. A te 70-esed mennyire lett jobb mint egy sima 60 és mennyit fogyaszt és mennyire erős?
2012. nov. 29. 18:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Sima SKF csapággyal is jól bírja nem öli jobban v vmi? Érezhetően erősebb am mint a 60/2?
2012. nov. 29. 20:37
 7/8 crx-es válasza:
Jó a sima is ha nem ölöd pörgeted.60/2 és a 50/2 között nem sok a különbség annyi hogy erős szembe szélbe nem lassul és 10km/h gyorsabb lett és kicsit jobban gyorsul én a 60-anst pénz kidobásnak tartom.ÉN a 70/2 semmit nem alakitottam át ugyan az a minden a főtengely minden a karibba lett nagyobb fúvóka és kész nem pörgetem rugalmasan tudok gyorsulni akár 50 km/h könnyen előzök minden. 60 nem csináltattam volna én pedig mondták hogy olcsóbb (3000ft) de a 70 jól jártam
2012. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az enyém most 60/2 és gyengül eléggé egy kis erőt akarok belevinni. vegyek bele új dugó v csináljam 70/2re????
2013. jan. 8. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!