Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom vissza szerezni...

Asher kérdése:

Hogyan tudom vissza szerezni azt a levelemet amit sajnos a kukábol is kitöröltem a Citromail-en? Eletbevago lenne az a levelem, es figyelmetlen voltam, es veletlen kitöröltem, kerem vki adjon valami tanacsot?!

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha már a kukából is kitörölted akkor az végleg elveszett.Más tészta lenne ha a gépedről töröltél volna ki végleg valamit, tehát a lomtár ürítése után, mert akkor mondtam volna hogy csinálj egy rendszer visszaállítást, no de...az internetnek semmi köze ugye a számítógéphez.Sajnálom.
2012. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

A citromail szerverein talán megvan még valahol, de ahhoz te nem férhetsz hozzá.

Kérd meg a feladót, hogy küldje el újra. Nála az elküldött üzeneteknél valószínűleg megvan még.

2012. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!