Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt mondják nem fáj a fagyhalá...

Azt mondják nem fáj a fagyhalál (bár nekem elég hihetetlen) vagy úgy van, hogy csak lassú fagyhalál nem fájdalmas?

Figyelt kérdés
Például ha valaki jeges vízbe esik,elvileg 20 perc alatt meghalhat.De azért az csak fájdalmasabb,mint kint a hideg levegőn 10 óra múlva meghalni,nem?Vagy ugyanolyan érzés a kettő?
2012. nov. 27. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jeges vízbe esel a hipotermiához nem kell 20perc. Egyikbe sem haltam még meg szóval nincs összehasonlítási alapom de szerintem egyis ke kellemes.
2012. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi *egyik se :D
2012. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy egyikse kellemes,de a jeges víz nekem valahogy olyan rémisztő :$ Borzalom lehet,legalábbis,amit a Titanic-ba láttam,nagyon szenvedtek :( Sokan pedig a jeges Dunába fürdenek.Nem is értem hogy bírják...
2012. nov. 27. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakadt már be a jég alattam 1x korizás közben pár másodpercig vtam nyakig a vízben,jól megijedtem :D 5perc vt a séta haza na az vt hideg 1.vtam:D
2012. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a fő,hogy az ijedtségen kívül nem lett bajod.Magadtól ki tudtál jönni?
2012. nov. 27. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki,csak párszor tört le a jég amikor támaszkodtam rá. De máig nem értem hogy ott hogy szakadt be előtte is vtak rajta,meg rajtam kívül is és elég hideg is volt.
2012. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!