Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem hogy december 1-jén...

Nem értem hogy december 1-jén és 15-én miért kell a gyerekeknek iskolába menni? Amikor nekik 21-től szünet lesz. És ugye most a 31-ét kell ledolgozni,15-én pedig a 24-ét.

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Így szoktatnak rá minket a hatnapos munkahéthez. Ezenkívül semmi értelme sincs.
2012. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert


- a tanároknak mindenképpen be kell menni, mivel munkanap lesz, és hogy nézne ki, hogy az üres osztályteremben tartanának órákat


- a tantervben számoltak ezzel a két nappal


Szerény véleményem szerint ez a két nap nem oszt, nem szoroz.

2012. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
December 31.én hogy lenne tanítási nap? Ezt a napot is le kell dolgozni. Ha tanítási szünet kapásból, akkor minek ledolgozni? Vagy minden tanár bent lenne december 31.én? Szerintem nem. A semmit kell ledolgozni a tanároknak.
2012. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csatlakozom a kérdezőhöz. Én sem értem!!!!!!!
2012. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel január 3-4-én, csütörtökön és pénteken már menni kellene iskolába, így sok helyen azt a két napot december 1-jén és 15-én dolgozzák le. Nálunk legalábbis így van. Így a téli szünet december 22-től január 6-ig tart és az első tanítási nap január 7. lesz csak. ;) Szerintem megéri most két szombatot végigdolgozni.
2012. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk 20-től szünet lesz :D
2012. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek tanuljatok tanárnak, lesz egy csomó szabadnapotok.
2012. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szeretem az okos embereket.

1. A legtöbb iskolában nem azt dolgozzák le.

2. Mivel a szülőknek dolgozni kell, nem tudnák hová tenni sokan a gyerekeket.

3. Menj tanárnak persze! Csak beteg ne legyél soha, mert szabadságot csak akkor lehet kivenni, amikor a szünet van, egyébként nem. Megfizetve szintén nincs. De menjél csak tanárnak, ..... -m.!

2012. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!