Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek valyon vámpírok? És...

Léteznek valyon vámpírok? És ha igen valyon mijenek lehetnek? Hogyan lehet azzá válni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés de én komolyan gondoltam ezt a kérdést mert kiváncsi vagyok..és tudom néhányan azt hiszitek h örült az aki ilyen kérdést tesz fel.. de még is titeket nem érdekelne hogy ha léteznek milyenek? én hiszek az ilyen természet feleti dolgokban..hisz érdekesek :)

2012. dec. 1. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A vámpíroknak kitűnő a helyesírása.

Tehát javaslom, mielőtt elvégzed a vámpírképző tanfolyamot, végezz el egy helyesírási tanfolyamot is!

2012. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vaJon*, miLYenek*, Őrült*, feleTTi*.

Bocs, de zavar. xD

2012. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miért pont az érdekel, hogyan lehet "azzá válni"? Ez már annyira szánalmas. Te is valami tizenéves gyerek vagy, aki vámpírrá akar változni?
2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek 100%


Mindenki azt hiszi, hogy valami fenomenális valakik akik lefutnak minden élőlényt meg hogy rohadt erősek. pedig nem erről van szó. Ez egy vallás. Voltak, vannak emberek akik élik ezt a vallást. édesanyám szerint az édesapám (aki elhagyott minket) szintén ezt a vallást vallotta. A vallás arról szól, hogy van egy ember aki elmegy egy szertartásra

ott ghoullá avatják és ÁLLATVÉRREL megitatják. és ha az illető elmúlt harminc éves akkor vámpírrá avatják. egy vámpír képességei:

-nincs piszok nagy erő(kiv. a nomádoknál lásd később)

-nem piszok gyorsak

-az érzékszerveik jók(köszönhetően a vérben lévő rengeteg vas miatt

-bőrük sokáig fiatal,de NEM halhatatlanok

(ez is szintén a vasnak köszönhetően)

-nem érzékenyek a napra csak annyi hogy elég hülyén nézne ki ha valaki kiszúrja, hogy nap közben vért iszol


A sima hívők steril vért isznak. (zacskós)a fekete piacon lehet kapni.


(megjegyzés: a vámpírok amíg ghoulok, fogszabályzót viselnek ami megszüntet minden "nyáriszünetet". majd egy fogorvos segítségével kis fogcsiszolóval "megélezik" az első 10 fogukat alul és felül is.)


A komolyabb problémát a nomád hitvallók jelentik. ugyanis vándorolnak és elfogyasztják a háziállatokat. ők rengeteget edzenek(akiket érdekel a kiképzésük annak leírom privátba)ennek köszönhetően erősnek tünnek. a falka tagjai ugyanolyan ruhát és ugyan olyan hajat hordanak+ ugyanúgy vannak elmaszkírozva és mivel falkában támadnak az ember azt hiheti hogy az állatát 1 db "akármi" vitte el és az a valami piszok gyorsan változtatta a helyét. És mivel nem HIDEG a bőrük, ebből következtetve melegvérűek. ami azt jelenti, hogy vérrel nem laknak jól. ezért ez mellett rengeteg... gyümölcsöt és zöldséget esznek. és a sok cukor tartalom ami a gyümölcsökben van egy idő után íny sorvadást okoz (amit egy speciális módszerrel kezelnek így fogaik nem potyognak ki) ezért látszik úgy mintha óriási fogaik lennének. ha egy hívő elveszti a fogait az könyörög hívő társainak, hogy öljék meg őt. Két dologért jár a hívőknek halálbüntetés:

-embert bántanak

-mást esznek az említett táplálékon kívül


Egy hívő SOHA nem léphet ki a gyülekezetből. Ha egy ember megtud róluk valamit akkor 2 választása van:

-halál

-csatlakozik a valláshoz


Én Cipruson élek és nemsokára ha majd betöltöm a 25/f akkor akarok majd jelentkezni ghoulnak(5 év fogszabályzót kibirok). Még 2 év. addig mindenkinek elmondom amit tudok hátha előbb eljönnek hozzám. Itt cipruson él egy nomád hívő csoport, állítólag faterom is velük él. a magasabb fákon állítanak fel maguknak sátrakat. már én is láttam sátormaradványokát. ilyen fura, levél, toll, inda, keverék maradt a helyükön. az elfogyasztott állatot nem hagyják ott a táplálkozás helyén. elégetik az állatokat. akit esetleg érdekel mégvalami az írjon privátba és válaszolok(ha tudok). UI.: az itt élő szövetkezet neve DERL. Ja és ezeket a szánalmas szövegeket hadjátok pls mert a hasam nem bírja, már annyit csapkodtam a röhögéstől. és ha valakit érdekelnés cipruson élek, magyar vagyok, és még rajtunk kívül kb 40 család itt él.

2012. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!