Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha ilyet látok?...

Mit tehetnék, ha ilyet látok? Nem viccnek szántam a kérdést!

Figyelt kérdés
(szkeptikus vagyok az ilyen szellemes dolgokkal kapcsolatban,de abban a pillanatban amikor elhaladok egy bizonyos ház kapuja előtt látok egy alakot ami követ)

2012. dec. 1. 13:39
 1/4 ben carter válasza:
Lehetséges, hogy érzéki csalódás? Esetleg túl sok a stressz, vagy valaki szándékosan "trollkodik"... Ha komolyan gondolod a szellemet, szerintem egy kereszt segít...
2012. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért egy komolyabb válasz jól jönne.( =
2012. dec. 2. 20:22
 3/4 Erik54 válasza:
Ha legközelebb arra jársz és követ téged akkor nézz körül.Ha senki sincs ott próbáld meg az árnynak azt mondani hogy hagyjon békén téged (nem vicc)
2012. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm is lát rendszeresen szellemeket pedig full normális. Elhiszem hogy ez szar lehet már parázol akkor mikor elmész a kapu előtt és ezért beképzeled probálj meg haverral/barátnővel elmenni a kapu előtt hátha ő is látja vagy ilyesmi ha nagyon fosol már tudd és hidd hogy Isten vigyáz rád, és nem fogja hagyni hogy szellemecskék kárt okozzanak benned vagy ilyesmi
2012. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!