Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetek...

Szerintetek hogyan lehetek "roszfiúsabb" hogy a lányoknak jobban tetszek? Bunkók kíméljenek! 16/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 14:45
 1/5 anonim válasza:
ne viselkedj szerencsétlenül, ne lopd mások szövegét mert az nagyon gáz, állj ki magadért és ha kell akár másokért is és attól még h rosszfiús vagy ne legyél bunkó
2012. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:)
2012. dec. 1. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárcsak én is találnék egy rosszfiút. :)

Én úgy jellemezném, hogy kicsit csípős a szövege, mindenben benne van, nem törődik a következményekkel, élvezi az életet, népszerű a lányok körében (mert jól néz ki, szépen edzett a teste). Ja és erős a szexuális kisugárzása, bár ezt nem hiszem, hogy lehetne befolyásolni. Igazából most végig egy film főszereplőjére gondoltam (Felhők felett 3 méterrel). :D

Sok sikert! :)

16/L

2012. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Legyen egy üresfejű, semmirekellő "nagymenő", akinek a hobbija hogy másoknak beszól, aki ettől keménynek érzi magát. Legyen 20 centis farka, sűrűn járjon diszkóba, és legyen 1 doboz cigi nála, ugyanis az orális kielégítésért valamit valamiért kell adni. Piáljon rendszeresen, lehetőleg 1-nél többször legyen évismétlő, legyen sablonos, érdeklődési köre a kultúra minden formájától különbözzön, és legyen olyan értelmes, mintha egy mezei pocokkal beszélgetnél. Nagyjából ez jelenti a "rosszfiút" a lányoknál, és erre buknak a tizenéves lotyók.
2012. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ez sajnos így van.-_-
2012. dec. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!