Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak a felmondás az egyetlen...

Csak a felmondás az egyetlen lehetőség? Többi lent! (fontos)

Figyelt kérdés
én jelenleg a providentnél dolgozom mint képviselő(én szedem be a pénzt az emberektől)és vannak kollégáim.Ezek a bizonyos kollégák folyamatosan bántanak lelkileg.Mert hogy én kezdő vagyok és nekem jobb a begyüjtésem és a %om mint nekik.Most volt nemrég egy munkahelyi vacsora ahova meghívták a cég dolgozóit.A mi körzetünk is 2 részre van osztva:vannak az Albertirsaiak(én is az vagyok)és vannak a pilisiek.Nah most én oda mentem a Szittyóba(ott volt a vacsora)és még csak a pilisiek voltak ott.én leültem melléük.Majd megjöttek a kollégáim és nekem hátat fordítva letültek az asztal másik végébe és végig engem beszéltek ki és rajtam röhögtek.Ezt látták a pilisiek is.Ők megszántak és beszélgettek velem.amikor ki lehetett menni cigizni ők akkor mentek ki amikor én bent voltam.de egyszer úgy mentem ki hogy ők is kint voltak és ott is csak rajtam vihogtak.És amikor ki kellet húzni egymást mikulás alkalmából a kalapból akkor ők megfigyelték hogy a főnök kit hova rak.kihúzták egymást maguknak és amikor csak én maradtam az Albertirsai-ak közül egy kollégám kivette a nevemet és azt mondta:Kinek kell a Maya???senkinek HAHa(és nagyott röhögött).Ez nagyon rosszul esik nekem és nem szeretnék felmondani de így nem lehet dolgozni.Mit tegyek?Ja és a főnököt is kibeszélik hogy milyen hülye meg idióta.Kérlek segítsetek én nagyon rosszul érzem így magam.köszi :)

2012. dec. 1. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy hosszú lett de el kellet mesélnem.
2012. dec. 1. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:

ki a Bálint, és ki a Maya,

és kit akarsz kellemetlen helyzetbe hozni ?

2012. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
haj.1 én vagyok Bálint 2 maya egy ismerősöm csak az ő nevében írtam 3 semmi kellemetlen.ők bántját mayát mert jobb kezdőnek mint ők.pedig ők 3x annyit keresnek mint maya .
2012. dec. 1. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!