Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és elhivott...

Paris hilton kérdése:

15 éves vagyok és elhivott egy 9 éves csaj a születésnapi bulijába. Elmehetek, nem ciki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

jajd e édes,bukik az idősebbekre...

Hát figyi,ha neked nem ciki akkor sztem nyugottan menj el.Bár nemtom mennyire elsz lány buli,sztem ott enm naon éreznéd jól magad....(gondolom te fiú vagy)Bár ki tudja...nálunk 10 évesen sztriptízt meg vetkőzőpókert játszottak a lányok... XDXD

2008. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csaj vagyok és ő a barátnőm :D
2008. máj. 26. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem érdeklődd meg, hogy kik lesznek még ott. Nem kell név szerint, csak hogy hány fiú és hány lány meg hány éveseket hívott meg. Mert ha te leszel mondjuk az egyetlen fiú, de lesznek idősebb lányok, akkor nem olyan ciki. Viszont ha mindenki 10 év körül lesz, akkor furi lesz, hogy lesz egy 15 éves is. Amúgy meg ha szeretnél elmenni, és nem érzed cikinek, akkor miért ne?
2008. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de mondom h csaj vok ..
2008. máj. 26. 20:16
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki. A baratnod. Tiszteld meg azzal, hogy felkoszontod a szulinapjan. Ha azonban vannak fenntartasaid, akkor kerdezd meg, lesz-e veled koru valaki, mert ha csak egyedul leszel a sajat korosztalyodbol kicsit furcsan erzed majd magad.

Remelem jol erzed majd magad akarhogy is dontessz.

2008. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
persze h elmehetsz... mondjuk nem kell ottlenned végig, de azért bekukkantanod illene... ha már meghívott.
2008. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátnődnek nevezted ezért gondolom úgyis érzed és miért ne mehetnél el. Menj el nyugdotna:-)))
2008. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd és meghívott, akkor nemhogy nem ciki, de illik elmenni. Aztán ha nem neked való a társaság, felköszöntöd és bocsánatot kérsz, hogy nem udsz maradni (esetleg megbeszélsz egy következő közös programot a barátnőddel), majd távozol.
2008. máj. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Baratnod? Kedveled? Akkor menj el. ^^ En is 15 vagyok es van egy 8 eves bnom. Most akkor ratyi vagyok? :D:D:D
2008. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én 17 évesen elmentem egy 12 éves lány szülinapi bulijára. Megtisztelő volt, hogy vénlány létemre ő szívesen látott. Szerintem menj el, egyáltalán nem ciki. Ő a barátnőd, és miatta mész el, nem azért, h olyan hű de nagyon jól bulizz.
2008. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!