Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok említeni olyan...

Tudnátok említeni olyan könyveket, amelyek olvasása közben éreztétek a karakter minden érzését?

Figyelt kérdés
Dolgozatot írok arról, hogy az egyes írók milyen eszközökkel érik el, hogy az olvasó érzelmeit "zsinóron rángassák", valamint össze szeretném hasonlítani a különböző módszereket. A gond az, hogy eddig még csak egy olyan könyvhöz volt szerencsém, amiben együtt éreztem a főhőssel és ennyi sajnos nem elég egy dolgozathoz ( Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember). Kérlek, ha tudtok ilyen könyveket, írjátok le! Nem gond, ha ismeretlen. Előre is köszönöm!

2012. dec. 2. 18:34
 1/3 anonim válasza:

ez attol fugg, milyen szemelyiseg az ember....en mondjuk ha konyvet olavsok, az hatarozza meg, milyen kedvem van. ha egy szereplo meghal, vagy sozmoru, akkor en is szomoru vagyok. ha pedig boldog, akkor en is. neha addig nem teszem le a konyvet, amig boldog reszhez nem erek, mert tudom, ha ott hagyom abba, ahol epp szomoru resz van....akkor senkihez sem szolok, es gonosz leszek mindenkivel. igy ezt elkerulve olvasok, amig csodas dolog nem tortenik:)

Jay Asher: Tizenhárom okom volt… (na mikor ezt a konyvet olvastam...epp hogy nem sirtam. az egesz eletkedvem elment, mikor olvastam. ennek ellenere tetszett:) )

2012. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kiva válasza:

R.A.Salvatore: Sötételf trilógia (The Dark Elf Trilogy)


Mert pontosan tudom milyen amikor félsz , hogy elveszted önmagad. Milyen érzés mikor nics hova mened mert sehova sem fogadnakbe. És milyen mikor valaki meglátya az elöitéletek mögt ki vagy.

2012. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jegyzeteltem! :)
2012. dec. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!