Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek a suliban...

Asdnoname kérdése:

Hogyan legyek a suliban népszerű vagy híres, hogyan legyen sok haverom? És hogyan kapcsolódjak be olyan bandába ami híres ott a suliba?

Figyelt kérdés
Már ismernek elegen, most indult az év 70-80embert ismerek már kb szóval nem vagyok az a looser típus ,de nekem nem elég.... Most indult nem rég a 9. évfolyamom és itt van 1 híres banda jóba vagyok velük szoktam is lógni velük néha ,de valamiért nem érzem magam igazán banda tagnak.... Szeretnék hírnevet még többet hogy a felsős évfolyamokból is ismerjenek kiszoktam menni szünetekbe cigizni a többiekkel ott néha-néha 1-2 emberrel ismerkedek de elég lassan haladok ..... Az lenne a legjobb egyébként ha én fontos lennék a bandába... És hogyan haverkodjak akkor?:D Fontos lenne ... 15 éves vagyok.... sokszor egyébként hagyom magam a suliba ha a bandába a tagok így hülyülnek velem esetleg ne haggyam magam szóljak vissza (persze hülyeségből csinálják ők is ! ) meg milyennek tűnjek, gondolom ne nyalizósnak hanem akkor milyennek??? adjak ha kérnek vagy ne? ha beszól az 1ik akkor hülyeségből én is szóljak vissza vagy ne mert még a végén berág rám? tudom hülyének tűnik de akkoris :D Öltözékemmel nincs baj... full cap, csőgatya, v nyakú pólót meg rá 1 kapusznyis felső így szoktam általába mindig öltözködni xd Szóval a legfőbb legyek népszerű vagy híres és vagy 1 fontos bandatag ebbe a bandába vagy 1 saját bandát szivesen létrehoznék csak vmi normálisakkal !:D plz segítsetek norm válaszokat plz !

2012. dec. 3. 21:57
 1/9 anonim válasza:
jesus...o.O
2012. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
éreztem hogy fognak ilyet írni :D
2012. dec. 3. 22:11
 3/9 anonim válasza:

csak kicsit tömény és összetett a dolog:P

nem azzal van bajom ,hogy ilyet kérdezel, régen én is vágytam a népszerűségre (bár ilyen intenzíven sose:P)

2012. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha ilyen fontos, iskolán kívül is barátkozz ezzel a társasággal.(ha eddig nem tetted)
2012. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed banda tagnak magadat, mert te nem vagy az a fajta. Próbálsz megfelelni, hogy olyan legyél, de mégsem akar sikerülni. Inkább a tanulással legyél "hires", sokkal jobban fogsz járni, mint a nagy képüséget utánozni.

Ja és a cigizéssel sem leszel jobb, hogy már "nagyfiu" lettél.

2012. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
jézusom ,ja hogy te srác vagy?? a stílusodból tök azt hittem, hogy csaj o.O
2012. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nagyon nem szűrtem le dolgokat igen tanulok is nyugi :D 1 szakközépbe elég 3.5 átlag :D
2012. dec. 3. 22:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lógtam már suli után is velük de 1 bulizás lenne a legjobb velük :D
2012. dec. 3. 22:35
 9/9 anonim válasza:
értem mit szeretnél:D most azt mondanám suliban tanulj meg ne cigizz..am a cigi az ténleg nem menő és rohadtul megszívos később. de mindegy.. azt tudom ajánlani, h ne csak a saját szemszögedből nézd a dolgokat, pl figyelj, hogy ne tűnj rámenősnek v ilyesmik. az én évfolyamomon nagyon durva az élet, a fiúk meg főleg ilyenek..nem tudom, hogy hogy nézel ki, de attól még, hogy zényleg jó ruhháid vannak attól még figyelj az ápolt külsőre, a hajadra, stb. ha egy keményarc odajön, akkor próbálj vele jüt beszélgetni, még ha te igazából nem is élvezed annyira, mert előbb-utóbb be fog indulni aa társalgás:) nagyon nem tudom, h a fiúk hogyan lesznek menőbbek, de én azt figyeltem meg, h az összesilyen srác helyes, jófej, nem csinál óvodás dolgokat, pl lányok szívatása, fújolá...szerintem számít az is, hogy izmos vagy-e..de azért ne az legyen h fűnek-fának a kockáidat mutogatod...ez legyen inkább egy tény, h tesin jó vagy meg néha elejtesz egy-egy szólást, de ezt ink a lányok körében:) szóval..remélem tudtam segíteni, bár azt nem tudom nálatok mi számít menőnek, de ezek áltaában fontosak szoktak lenni...:D
2012. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!