Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pólóra minta vasalás?

Pólóra minta vasalás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy googlen is rákereshetnék, de már rákerestem és nem értem. Valaki részletesen leírná? Még nem csináltam ilyet, és 14 éves vagyok... és hülye az ilyenekhez :D

Amúgy egy Slipknot mintát vasalnék egy fekete pólóra.

Azt tudom, hogy milyen papír kell, de hogy hogyan tovább, azt nem.



2012. dec. 4. 19:12
 1/3 anonim válasza:

Ne szenvedj vele.

Pólónyomtatás. Erre keress rá, 1-2 ezer forintért arra a pólóra, azt a mintát nyomtatják amit te szeretnél.

2012. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az otthoni próbálkozások csak felidegesítenek, én is azt javaslom, hogy keress egy boltot, ahol ilyet csinálnak. Néhányezer forintért megcsinálják, tényleg jó, már próbáltam.
2012. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, kössz!

Utána néztem részletesebben, de úgy néz ki hogy amilyen drága a papír+póló és még hogy első legalább 2 alkalommal úgy is elrontanám, még jobban megéri az, amit mondtatok :D

De ismerek valakit aki házilag tud vasalni, azért még rá kérdezek.

2012. dec. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!