Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?


2012. dec. 5. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Elmebetegek,attól,hogy ilyen agresszívak nem oldanak meg semmit,ők a beteg emberek.Nem a drogosok,vagy a dílerek.Az erőszak erőszakot szül.Amúgy én soha sem értettem,hogy miért a dílereket,kell bántani,azt vágom,hogy illegális a drog és ugye ők terjesztik ami illegális ezért természetesen börtön jár.De a legtöbb ember úgy megveti őket,mintha nem emberek lennének,pedig azok,csak van eszük és nem nyomorékoskodnak egy szar állásban,hanem feltalálják magukat,megtalálják azokat a kis kapukat,amiket ki tudnak játszani.Nem ők tehetnek arról,ha meghal egy drogos szerintem,senkire sem erőltetik,de akinek kell az igyis úgyis beszerzi..most,hogy neki ebből van pénze..hát istenem.Ezzel nem kell egyet érteni,ne kezdjetek szidni légyszives!
2012. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze ne legyen senki díler,de ha a jólétet valaki így tudja magának előteremteni,miért ne tehetné,én nem vetem meg,és nem is dicsérem...elfogadom!Szóval nehogy valaki elkezdje,hogy én azt gondolom,hogy a dílerek jó arcok..
2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, ha valaki otthon terjeszti, és úgy szívja, és nem adja el. Onnantól kezdve, hogy árulja, terjeszti, eladja, akkor vállalja be, hogy lehet, hogy hülyére verik. Ha bevállalja hogy terjeszti hát bevállalja...
2012. dec. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!