Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Semmit sem engednek nekem a...

Semmit sem engednek nekem a szüleim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 16 éves vagyok és nem engedik, hogy sminkeljem magam, meg kifessem a köröm vagy hogy befessem a hajam. Azt se engedték meg hogy egyedül utazzak egy közeli városba, még messzire sem engednek sétálni, pedig ez egy elég kis falu ahol lakom. Miért nem bíznak bennem? Hogy tudnám őket meggyőzni, hogy ez nekem így nem jó, próbáltam már beszélni erről de hajthatatlanok. :(
2012. dec. 6. 21:13
 1/3 artitop12 válasza:
Figyi ha elmebetegek a szüleid egyszerüen lépésre kell őket kéztetni pl ha nem engednek el egy buliba mond azt hogy te márpedig elmész és punk tum. Legyél akaratos és akkor muszály engedniük (persze ne vidd túlzásba) de érzékeltesd hogy az lesz amit te akarsz akkor muszály engedniük pl:akkor 8 ig mardhatsz vagy felhivsz oránként ez se valami jó de jobb mint a semmi! Törj ki a jókislány szerepéből!
2012. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valószínűleg okkal, 16 éves vagy és őszintén, lehet még később hálás leszel hogy 18 évesen nem leszel egy.... na mindegy, ide egy olyan szó illene ami nem való neked.


Komolyan az minden vágyad amit leírtál? Szerintem túl kicsinyes vagy. Még az utazás érthető lenne, de szerintem lehet csak féltenek. Ha esetleg egyszer neked is lesz gyereked, hogy gondolod, te nem féltenéd? ÓÓ már nagy vagy, igen mindenki így gondolja (14-6 évesen én azt hittem minden átéltem már és tudom mi hogyan, 4 évvel később már pofára esel)

Nem akarlak megbántani, 18 vagyok, nem rég én is annyi voltam mint te, és tudom hogy a körülöttem lévő lányok akik teljesen szabadok voltak már ilyen korban azokból mi lett (Te vágynál egy éjszakás kapcsolatokra?). Inkább ürülj hogy féltenek, és gondoskodnak rólad, ez mindennél többet ér még ha terhes is néha. Lázadnod nem kell, beszéld meg a bajaidat, hiszen a családod és biztosan szeretnek.

(Bocs ha néhol durva voltam)

2012. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 artitop12 válasza:
:d Lehet hogy tapasztalatlanságom miatt van de én ha akarok valamit elérem.Csak tudni kell jókor jót mondani a szüleidnek így a viták is elkerülhetők.Attól mert még "szabad" vagy nem jelenti azt hogy késöbb r*** leszel!
2012. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!