Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hollandiából szeretnék dohány...

Hollandiából szeretnék dohány árút! Ha valaki kinn él, megtenné, hogy utána néz nekem, kapható-e, amit keresek?

Figyelt kérdés
Én jómagam nem ott, hanem igencsak délen, majdnem a sivatagban vásároltam magamnak gyanútlanul, sok-sok egyéb cigivel egyetemben egy különleges cigit. Nem mondhatom, hogy rövid ideig voltam ott, de egyrészt a kint létem vége felé vettem, másrészt fogalmam sem volt, mivel állok szemben. Azóta rendkívül bánom, hogy nem vettem belőle többet (karton számra kellett volna) ... de ez késő bánat. Elég macerás módon, mások belerángatásával, szép pénzért tudnék küldetni onnan magamnak, de nem ettem meszet. Ellenben, ha valaki kinn van, vagy lesz Hollandiában, ránézhetne nekem egy-két komolyabb üzletben (mert gondolom, sarki boltokban sem árulják, még ott sem), a cigi ugyanis határozottan Holland eredetű. (a gyártóval is váltottam már pár e-mailt a dologgal kapcsolatban) Várom a kedves jelentkezőket! Figyelem: A cigi márkáját szándékosan(!) nem írtam ide, de a történet szempontjából az igazából mindegy is.

2012. dec. 6. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!