Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vizipipához van olyan dohány...

Vizipipához van olyan dohány és kő amit nem kell ízesíteni, hanem megveszem a boltba és rögtön használhatom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:44
 1/4 A kérdező kommentje:
(én eddig mindíg natúr dohányt ízesítettem, csak kezd elegem lenni a tortúrából.)
2012. dec. 9. 12:48
 2/4 2xSü ***** válasza:
Vegyél vízipipa dohányt. Dohányárú boltban lehet kapni egy csomó félét. Követ én nem használtam, nincs ilyen irányú tapasztalatom.
2012. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyszer köveztem haverokkal és bejött, meg cigit is épp most tettem le és nem szeretnék semmiféle nikotint juttatni most a szervezetembe, már 3 hete nem gyújtottam rá, és egyre jobb...
2012. dec. 9. 16:29
 4/4 2xSü ***** válasza:

Akkor a dohány kilőve, ha semmiképpen nem akarsz nikotint. Bár mondjuk a vízipipában nem sok nikotin jut végül a szervezetbe, szóval azért nem vetném össze a cigivel. Más téren – kátrány, füst – persze összemérhető a káros hatása, de egyrészt jóval kisebb, másrészt az megvan a dohánymentes változatnál is.


A kő viszont tényleg csak úgy működik, ha ízesíted. Végül is annyi történik, hogy az a cucc, amivel ízesíted, az fog párologni, az adja az ízt a füstnek, sőt a füst jelentős részét úgy általában. Ezt persze mivel párolog, pótolni kell…

2012. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!