Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tegnap megettem egy írólapo...

Ha tegnap megettem egy írólapot akkor lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Fogadtam pár haverral és hát megettem...

De nem viccelek, A5-ös papír volt. Tudom hogy a szervezet nem tudja lebontani a cellulózt de nagy bajom lehet tőle?


2012. dec. 9. 15:10
 1/2 2xSü ***** válasza:

A szervezet nem tudja lebontani a cellulózt, így az feldolgozás nélkül távozik a szervezetből.


Egy A5-ös papírtól nem lesz semmi bajod. De azért ne váljon szokásoddá, mert a papír tartalmaz egészségre káros anyagokat is, fehérítőt, stb… De egy egyszeri alkalomtól semmi bajod nem lesz.

2012. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:
(Hosszútávú tanács: érdemes előbb gondolkodni, majd utána cselekedni és nem előbb cselekedni és utána gondolkodni, mert abból csak baj szokott lenni hosszútávon. Az ilyen fogadásokba meg egyszerűen nem kell belemenni.)
2012. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!