Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap este közterületen...

Tegnap este közterületen vizeltem, megfogtak a rendőrök, számítsak pénzbüntetésre, vagy nem?

Figyelt kérdés
azt mondták, hogy levelet kapok, ha nincs előző ügyem, (ami nincs) akkor lehet, hogy csak egy ejnyebejnye, de ha van, akkor 0-50000ft-ig pénzbüntetés.. de ha nincs is előző ügyem, lehet, hogy attól is pénzbüntetés.. Most számítsak pénzbüntetésre, vagy nem?

#WC #pénzbírság #közterületen vizelés
2012. dec. 9. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is kaptak már el egy ismerőssel, de mondtuk, hogy itt a deák téren sehol nem lehet pisálni éjjel 3-kor, és nagyon sajnáljuk, ha biztosítják az eszközöket, akkor fel is takarítjuk. Ácsorogtunk pár percet, aztán mondták, hogy mennyünk máshova, nem lett belőle semmi.


Ez személyfüggő, szerintem ez is papírmunkával járna nekik, ezért lehet, hogy még levelet sem küldenek, de sajnos benne van a pakliban, hogy valami túlbuzgó rendőrt fogtál ki.

2012. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Miskolcon lakok, én is haverommal voltam, én már hugyoztam, ő épp elő akarta venni, mikor jöttek, így csak engem kaptak el vizelésért, mondtuk, hogy minket ide küldtek, és mondták, hogy a szórakozóhelyen biztos, hogy van..
2012. dec. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!