Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok! 10 évesen...

16 éves vagyok! 10 évesen megujaltak! Szüleim nem tudnak róla. Most dolgozom fel a dolgokat. Elmondjam szüleimnek mi történt a multba?

Figyelt kérdés
A bátyám és a szomszéd srác kihivott pecázni.Bátyám lefogott és a másik megujalt.A két fiuhoz lenne néhány kérdésem.Érdemes-e felhozni ezt a dolgot és tisztázni?
2008. máj. 27. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy ebből később problémáid lehetnek... mondjuk pl. félsz attól, hogy ha lesz barátod úgy legyetek együtt... akkor érdemes lenne tisztázni a dolgokat, hogy miért is csinálták ezt. Mivel a bátyád idősebb, így valószínűleg már el lehet vele mélyebben is beszélni, és elmondja, hogy miért csinálták. Nem hiszem, hogy el kellene mondanod a szüleidnek, hacsak a bátyád nem akar róla beszélni és téged nagyon zavar ez az eset.
2008. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Várom a többi hozzászólást!
2008. máj. 27. 19:58
 3/19 anonim válasza:
bátyád most jelenleg hány éves?
2008. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
19 éves és a szomszédom is annyi.
2008. máj. 27. 20:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy megujalt? Vagy a helyesírás nem tökéletes, vagy nemtom mi.

De ha az amire gondolok, akkor az nem bűncselekmény véletlenül?

2008. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom... a bátyáddal normális a viszonyod? Szeret téged, megtesz érted dolgokat?

Ha igen, akkor is megkérdezheted, miért tette - de talán nem kellene erőltetni.

Inkább a fiúdnak mondd majd el - de csak akkor, ha már odáig jutnátok, és akkor is név nélkül. Azért, hogy legyen megértő és türelmes veled... szerintem túl fogod tenni magad rajta.

A szüleidnek inkább ne mondd el. Mire lenne az jó?

2008. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Jaj istenem iylenen kiakadni...te talán tökéletes vagy?!

Figyi engem 9 évesen molesztált a nevelőapám,2 hete mondtam el anyámnak...15 vagyok.Mindenképpen mondd el.Sok szerencsét,szorítok!!!

Üdv.:Bea

2008. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedben a szüleimnek nem mondanám el, mert biztosan nagyon megviselné őket, főleg hogy a saját fiuk tett ilyet. Ha most viszonylag nyugodt a családi élet, akkor szerintem nem érdemes feldúlni, mert még több lelki sérüléssel járhat. Ha esetleg van olyan barátod, akiben nagyon megbízol, annak elmondhatod, esetleg ha nagyon nyomaszt, akkor pszichológusnak. Azóta remélhetőleg a testvéred is megbánta a dolgot, de ő előtte biztos nagyon nehéz lenne felhozni a témát. Ez az én véleményem a részletek pontos ismerete nélkül, de a döntéseket neked kell meghoznod.
2008. máj. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

En biztos elmondanam Anyamnak. - BAr nekem nagyon jo kapcsolatom van Edesanyammal. Megmondom az oszintet, leszarnam a batyam beteges lelkinyugalmat. Normalis testver nem csinal ilyet!

Tudom, hogy akkor meg csak 10 eves voltal es igazabol nem is tudtad mi tortenik veled. De a batyad mar akkor tudta kb. mirol van szo - es gyanitom az ami neked ekkora tores az szamara mar regen elfelejtodott.

Nagyon felhaborit ez! En valoszinu agyonutnem a fiamat, ha ilyesmiben venne reszt a kis kreten fasz!

Ha nagyon nem megy a feldolgozasa a dolgoknak, mondd el Anyudnak. Soha nem keso. Lehet,megnyugszol, ha a batyadat seggberugjak. Az ilyet nem lehet buntetlenul hagyni!

2008. máj. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a kamasz kíváncsiság hajtotta őket és sunyi módon olyat választottak aki kiszolgáltatott és aki felett úgy érezték hatalmuk van. Azok a fránya hormonok! :)

Én biztos szétrugnám a fiam valagát ha kiderülne, hogy ilyet tett. Anyád valószínűleg most is ezt tenné, úgyhogy akkor mond el, ha ezt szeretnéd elérni.

Az is előfordulhat, hogy hülye helyzetbe kerülsz, mert nem hisznek neked. Illetve azt kapod vissza, hogy te voltál a hibás és most is előfordulhat, hogy így jársz ha így öltözöl stb. vagyis akár rosszat is tehetsz vele magadnak.


Igazat adok annak aki azt mondja, beszéld meg a bátyáddal ha olyan a kapcsolatotok, hogy lehet erről beszélni. És abban is egyet értek, hogy mindenképpen meséld el majd a párodnak.

2008. máj. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!