Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a One...

Mit gondoltok erről a One Directionos fanfictionr?

Figyelt kérdés

[link]

Egy barátnőm és egy barátnője csinálja,de elég bizonytalanok, hogy jó-e amit csinálnak.. Légyszi írjátok le a véleményeteket, indokokokkal együtt:D



2012. dec. 11. 20:21
 1/1 anonim válasza:

Ha már tényleg kritikát kell írnom akkor el is kezdem.Engem nagyon idegesítenek azok a gigantikus méretű betűk.A második fejezetben meglepődtem hogy így beszélnek egy tanárral ha ribi ha nem :) Nem tudom hogy idegesít-e vagy szokatlan de én eddig nem sok olyan blogot olvastam ahol ugyanazt leírják másik szemszögből.OK.Fejezetenként bővítettem a véleményem.Engem nagyon idegesített hogy a 3.-4. fejezetbe le van írva összesen háromszor ugyanaz a történés...

Maga a történet szerintem nemrossz bár a negyedik fejezetben történő bonyodalom ellenére is simám ki lehet találni hogy úgyis megnyerik ( de héé hát ez a sztori lényege! )

Most ami pozitívum de mégis negatívum mert idegesít hogy még nem tudom :D

Ki a titkos imádó és miért akadt ki annyira?

Mi van a csaj lábával?

Milyen pasival jött össze 1-2 nap alatt? Én azt hittem majd mindegyik egy One Direction taggal jön össze de így is jó.

Persze nem azt mondom hogy most azonnal feleljetek nekem ezekre a kérdésekre csak azt hogy várom hogy mi lesz ebből. :)

November 28-án volt az utolsó bejegyzés.Ami nem tetszik.

Az első négy fejezetnél még ne várjanak áttörést!

Majd ha már 10-20 fejezet után nem kapnak kommentet akkor már elgondolkozhatnak azon hogy biztos érdemes-e írni.

Egy érdekes véget nem folytattni?

Ne akarjanak felidegesíteni! :D

2012. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!