Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen gátlásos?...

Miért vagyok ilyen gátlásos? Mit tehetnék, hogy legyen bennem "egészséges rossz" is?

Figyelt kérdés

Amikor valami úgymond "rosszat" csinálok, pl: ellógok óráról, vagy nem úgy beszélek valakivel ahogy kéne, vagy valami olyat teszek ami másoknak teljesen természetes, de én mégis rosszul érzem magam, olyan mintha nem lenne helyes...

Társaságban ez kifejezetten hátrányomra válik, így nem tudok ellazulni.

Hogyan tudnám ezt kiölni magamból? vagy legalább elérni azt, hogy a jó és a rossz megfelelő egyensúlyban legyen...



2012. dec. 13. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Jesszus, mintha magamat hallanám :D


Nem tudom hány éves vagy, én 21, és a mai napig ritka sz*rul tudom érezni magam, ha úgy érzem nem úgy szóltam valakihez, ahogy kellett volna, vagy nem vettem el egy papírt a szórólapozótól, stb.


De azért van bennem szükséges rossz is, például akármikor megeszem az utolsó szelet sütit, pedig tudom, hogy más is szívesen megenné :))))

2012. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 20 éves fiú vagyok:) Hát persze ilyeneket én is megcsinálok:) És én próbálok mindenkinek megfelelni, na jó többnyire..:P
2012. dec. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!