Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » +3614675700 telefonszámról...

Takács Péter Attila kérdése:

+3614675700 telefonszámról minden nap hívnak, de nem tudom milyen ügyben. Van még valaki, akit hívogatnak?

Figyelt kérdés
Már egyszer felvettem, amikor csörgött a telefon, de csak zene szólt benne, így gyorsan letettem, attól félek, hogy átverés, pénzlenyúlás a telefonszámlámról...
2012. dec. 13. 20:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Fizetni fogadott hívásért? Olyan nincs. Csak külföldön.
2012. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Telefonszám kereső szerint:

Pannon Voice Szolgáltató Kft.

Cím: Budapest, XIV. kerület 1145, Róna utca

Telefon: (1) 467-5700

2012. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
A Magyar Telekom munkatársaként mutatkozik be a hívó fél, valami vissza nem térő ajánlatot magyarázott meg mintha a biztosítás szó hangzott volna el. Nem tudtam róla, hogy ilyen tevékenységet is folytatnának, úgyhogy inkább letettem.
2012. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 14. 18:23
 5/33 anonim válasza:
Engem is állandóan hívogatnak, de sosem veszem föl. Nem tudom,mit akarnak, de már nagyon idegesítő. Sose fognak békén hagyni??
2012. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
35%
Nyugodtan felveheted. Nem harapunk. Ott dolgozom. Semmi átverés nincs. Meghallgatod és tetszik vagy nem tetszik. :)
2013. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:

Én meg most adtam be az önéletrajzomat ide-ehhez a céghez :)

Kedves ott dolgozó :) Írnál nekem egyet-kettőt erről?Köszönöm szépen :)

2013. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ügynökök... rád akarnak sózni valami biztosítást. Közröhej. Aki ilyen "munkát" vállal, az is. Épeszű ember nem dől be nekik.
2013. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
75%

kedves...utolsó válaszoló:

Igen, közröhej elvállalni ezt a munkát, ha nincs más választásod ugye...hidd el, aki ott dolgozott, mint én is...minket is ugyanúgy kikészített, hogy kapunk egy rossz szgépes rendszert, meg, hogy éreztük az ügyfél hangján...sőt éreztették velünk, hogy zavarjuk őket...:) ha felhívnak ismét csak mondj annyit, hogy nem érdekel, és elvileg nem hívnak téged...egy ideig

2013. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
A férjemet is most hívták erről a számról.Ő éppen pihen,tehát felvettem.Zene szólt és nem szólalt meg senki,majd letették.Visszahívtam,ki sem csengett,erre azt mondja a hang,hogy ilyen telefonszámon előfizető nem kapcsolható!!!!Akkor most mi van?
2013. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!