Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a krepp pipa és hol...

Mi az a krepp pipa és hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a dohányzással kapcsolatos dolgokban, de az egyik ismerősöm ezt kért ajándékba... Nem a legjobb dohányt ajándékozni tudom, de jobb nem jut eszembe :/
2012. dec. 13. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az crack pipa, nem krepp. xD Google-ben így már rátalálsz.
2012. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondom én, hogy nem vagyok jártas, de köszi a segítséget. :D
2012. dec. 13. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

marihuana pipak szeles valaszteka van pl az egyik san franciscoi uzletben, ott a golden gate park elott par sarokkal. mar nem emlekszem pontosan, de ha a financial districtbol elindulsz egy busszal (kb 20 perc), akkor az oda visz. Nem viccelek, tobb 1000 crack pipa volt ott, kulonbozo meretu, formaju, szinuek.


En nem elek ilyen szerekkel, de aki pont ezt keresi, annak erdemes lenne oda is beneznie.

2012. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a dózsa györgy úton a liget felé van egy headshop ott lehet kapni nemdrága (500-ból bőven kijön) és jó cucc
2013. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!