Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a fegyelmi tárgyalás,...

Mi az a fegyelmi tárgyalás, hogy működik nagyon félni kell tőle?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok a legjobb diák e szerintem nagyon sokszor tulzó volt szaktanárit kapnom kaptam 2 szaktanárit, azután ugye 2 osztály főnöki jön ezeket is megkaptam, ezután igazgatoi jön majd ha megint el eszi az ellenőrzöm és azt mondják az igazgatoi után fegyelmi jön, kirughatnak ? Ez miatt? Pl.:azért kaptam szaktanárit mert hülyésketünk a folyoson osztálytársammal. 2 megérdemelt volt de a másik 2 nem!
2012. dec. 15. 18:32
 1/4 anonim válasza:
áhh.. azzal nem lényeges hogy mit csináltál.. de ha elvisznek fegyelmire ezért kicsapni nem fgonak..:D
2013. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 22. 19:23
 3/4 kmgyerek válasza:
Igazából, most úgy van, hogy ha van 3 szaktanárid, akkor van 1 osztály főnöki, ha van 3 osztályfőnöki megrovód, akkor kapsz igazgatóit, ha van 3 igazgatóid, akkor kapsz 1 igazgatói megrovót, és ha a megrovóból van 3, akkor kicsapnak a suliból, de fordulhatsz fegyelmi tárgyaláshoz, ami szerintem csak arra jó, hogyha bent maradsz a suliban, akkor minden tanár szívat, ha pedig kirúgnak, akkor sehova sem vesznek fel, már (vagy legalábbis nagyon kevés rá az esély), hisz az nem lehet jó diák, aki fegyelmi tárgyalásra meg. Ja és a Fegyelmi tárgyaláson csak arról döntenek, hogy maradhatsz-e a suliban vagy nem. Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem így van 2 után jöna következő szint, de azért köszi !
2013. jan. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!