Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mond a klip elején Taylor?

Mit mond a klip elején Taylor?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik 0:30-nál, hogy I think... és 2.02- ig tart, talán így végződik: ...losing me. A klip végén is van egy mondat: I/You know... who you are.

Lefordítanám fordítóval, de nem értem mit mond annyira angolos a kiejtése.



2012. dec. 16. 08:47
 1/7 anonim válasza:
küldj linket, lefordítom neked :)
2012. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Sajnos nagyon hadar, nem érteni.
2012. dec. 23. 14:41
 4/7 anonim válasza:

Itt egy videó, a leírásában megtalálod a szöveget. :)


http://www.youtube.com/watch?v=n9x4OF4QF_M&feature=youtu.be

2012. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kai10 válasza:
100%
Azt hiszem, amikor mindennek vége, felvillanó pillanatokként tér vissza az egész. Olyan, mint egy emlék-kaleidoszkóp, ahol az egész visszatér. Ő viszont már sosem fog. Azt hiszem, abban a másodpercben, hogy megláttam őt, egy részem tudta, hogy ez lesz. Nem mondott, vagy tett semmi olyat, egyszerűen csak volt egy ilyen érzésem. És az a hihetetlen az egészben, hogy nem tudom, fogok-e még így érezni valaha, bár nem tudom, kellene-e egyáltalán. Tudtam, hogy az ő élete túl gyors és túl vakító nekem, azt hittem, az ördög nem lökne olyan ember karjába, akinek ilyen angyali mosolya van. Talán amikor meglátott, ő is tudta, hogy ez lesz. Azt hiszem, kicsúszott a lábam alól a talaj. És az egészben nem is az a legrosszabb, hogy elveszítettem őt, hanem, hogy elveszítettem önmagam.
2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :))
2013. jan. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!