Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy...

Hogyan koptassak le egy csajt? Barátnőmnek tartja magát, de már a napközbeni állandó érdeklődése rólam kiidegel

Figyelt kérdés

Egy jó 2hete már minden reggel az ő üzeneteire ébredek. "Hogy vagyok, hogy aludtam... Stb." Ha nem reagálok, akkor felhív. Amint megjelenek facebookon rámír. Van egy kialakult baráti köröm, ők is éstrevették , hogy rajtam lóg. A munkahelyemre bejön (vendéglátás) mikor ő végez (16h) este 6-7ig ott van nálam, hazamegy átöltözik megkajál és visszajön, és együtt zárunk be, mert megvár.

Folyton mondogatja, hogy menjünk együtt bulizni. De én nem szeretem az ő társaságát - tudja is. Szombaton is írt éjszaka, hogy hol vagyok. Nem válaszoltam. Ma is még ki sem nyíkt a szemem de már várt az üzenet fb-on, hogy hol voltam, kivel stb... És nem utolsó sorban, jelenleg megvan a saját magánéleti bajom, és rámzúdítja az övét, hogy milyen a pasija, higy viselkedik vele, stb.

Már nagyon unom, hogy nincs szabad órám, hogy az ő nevét kell lássam, halljam.

Hogyan álljak neki a leépítésnek?? Ti mit tennétek??



#Le koptatni
2012. dec. 16. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el keményen a bús p.csába. Pont.
2012. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
2012. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szarj a köldökébe, majd kontrázz rá bicajjal. Vagy dugd meg az anyját. Ha ez sem elég, akkor a nagyanyját is.


Amúgy az ilyen tetkó típusú levakarhatatlan csajokkal nem egyszerű mit kezdeni. Sajnos anélkül, hogy megbántanád nem fogod tudni megoldani. Egyik lehetőséged, hogy ignorálod, nem válaszolsz neki stb. Ez egy darabig kínos, és sok magyarázkodást igényel, de 1-2 hét után általában eredményt hoz. A második odaállsz elé, közlöd, hogy "bocsi, de nem akarok tőled semmit és hagyj békén és ne keress". Ekkor az a fontos, hogy ehhez tartsd magad és ha felhív, vagy rád ír, akkor azonnal annyival zárd le, hogy "megmondtam, hogy ne keress, nem akarok veled beszélni". Ezen baromira meg fog sértődni, valószínűleg sírni fog de 1-2 nap vagy hét alatt túl lesz rajta és garantáltan nem fog zaklatni.

2012. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!