Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tetszik a pasiknak ha...

Miért tetszik a pasiknak ha egy csaj ki van gyúrva, izmos, szálkás, és (testéhez aránytalan) szilikon melle van?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, és hallottam is már róla, hogy a homoszexualitással hozható összefüggésbe ha egy pasinak az ilyen jellegű nők jönnek be. // Értem én, h sokat gyúrt, nincs rajta zsír, elsőként a cici megy le, kell a szilikon, de ez miért jó és miért tetszik a pasiknak?

2012. dec. 17. 13:18
 1/6 anonim válasza:
79%
hát egyszerű: a mellét fogdozni, és mert az izom jó!! -.-
2012. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:
100%

Szerintem a többségnek nem tetszik, legalábbis egy bizonyos szinten túl nem.


Az ösztönös, biológiai képünk a nőkről az, hogy gyengébbek, de azért nem annyira, hogy ne éljenek túl egy terhességet. Az alaknál nem feltétlenül a testsúly számít, hanem az arányok, pl. a csípő és derékméret közötti arány.


Ha egy nő túl izmos, szálkás, az nem szép. Ha vékony – köszönhetően annak, hogy sportol, figyel az alakjára –, akkor a vékonysága, nőiessége tetszik, és nem az, hogy szálkás.


A szilikon mell is olyan, hogy a férfi ösztönszerűen keresi a nőies nőket, akik képesek az utódot tejjel ellátni. A nagy mell ösztönszerűen jobban tetszik. A szilikon mell viszont átverés. Ezt tudja minden férfi, ezért bár tetszik neki, ha nézni kell.


Szintén különbséget kell tenni, hogy mi az, ami egy férfi számára szép, tetszetős, mi az amit megnéz, és ki az, akit elvesz feleségül, leendő gyermekeinek anyjaként. A kettő nem feltétlenül fedi egymást. A „szilikonbabák” kicsit olyanok mint amit a viccben a parasztbácsi mond a zsiráfról: „Szépnek szép, de otthonra nem ké'ne.”

2012. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
az előttem válaszoló 100%-ban helyesen írta le. szerintem is elég csúnya ha 1 lány úgy ki van gyúrva mint hulk(azaz tőlem is izmosabb. az már nekem is elég ciki). tényleg az arányokat kell nézni mint azt már írták de jó ha van kis erő a nőben mert legalább nem nekünk kell mindent csinálni és nem lehet az a kifogása hogy"elfáradt a karja". én max emiatt választanék jó kondiban lévő nőt de...inkább nem.
2012. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. dec. 20. 10:37
 5/6 Springer Botond válasza:
41%

Szerintem iszonyatosan rondák az izmos nők.

Nem értem, hogy miért kell egy nőre dagadó, kemény izom.

Férfin szép, nőn rusnya.

Ennyi.

2013. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tetszik a francnak!

Egy nő legyen gömbölyű és erotikus!

Egy girnyó, izmos csaj olyan, mintha pasival feküdnék egy ágyban... és melle sincs (a szilikon nem mell!)

2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!