Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálok suliba járni mitcsinálj...

Utálok suliba járni mitcsináljak gyorsan vmi megoldást?

Figyelt kérdés
utálom a sulit inkább dolgoznék :(

2012. dec. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy dolgozni jobb! Igaz, hogy kapsz fizetést, de:

- nincs őszi, téli, tavaszi, nyári szünet

- sok helyen hétvégén és/vagy éjszakára is be kell menned dolgozni

- minden munkanap legalább 8 órát kell dolgoznod, kivéve ha részmunkaidős vagy egyéni vállalkozó vagy

- az előbbiből következik, hogy kevesebb szabadidőd van, mint a suliban


Ja, és ha még nem vagy 16 éves, akkor jogilag el se mehetsz dolgozni!

2012. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja azt tom
2012. dec. 19. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1 es válaszadonak igaza van. Én is utáltam iskolába járni tanulni. Most dolgozok de 1 évre 23 nap szabadságot kaptam . Alig várom hogy kapjak szabadságot meg 1 héten 2 nap pihenő hát gyerekorba azért kicsit több a szabadidö mert otvannak a téli nyári szünetek.
2012. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Bár a válaszodból itélve hogy ja tudom kiskorú vagy akkor nemsok mindent tudsz csinálni
2012. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vok :) de ém átttok menni szakmunkásba ?
2012. dec. 21. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor iskolát szeretnél válltani azt is tudsz de a kérdésedből májöt ki, tanulj má meg fogalmazni és dönts el mit akarsz iskolá válltani valami ok mit vagy dolgozni ? Összevissza beszélsz itt.
2012. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy abba hagyni sulit. vagy másikba meenni, csak nem tom hogy szakközéböl átlehet-e mennii szakmunkáSBA ?
2012. dec. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!