Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benelli vagy Samba Tauris...

Benelli vagy Samba Tauris vegyek? Tapasztalatok, melyik éri meg jóban? Melyik a gyorsabb?

Figyelt kérdés
Benelli-ből nem tudom milyen fajtát vegyek, de az biztos hogy 50cc lesz

2012. dec. 18. 17:52
 1/3 anonim válasza:
Tesómnak Benelli quattronove X50 eobogója van nekem Taurisom(firefly 50 2T)a tauris jobban gyorsul,semmi baj nem volt vele míg a Benelli alig akar beindulni napról-napra plusz a Tauris nagyobb sebességen tud haladni nagyobb távon.Mondjuk a Sambáról nem tudok sokat de a firefy-t tudom ajánlani, viszont ha samba, akkor abban se fogsz csalódni!😄Úgyhogy én a Tauris mellé állok
2016. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tesómnak Benelli quattronove X50 robogója van nekem Taurisom(firefly 50 2T)a tauris jobban gyorsul,semmi baj nem volt vele míg a Benelli alig akar beindulni napról-napra plusz a Tauris nagyobb sebességen tud haladni nagyobb távon.Mondjuk a Sambáról nem tudok sokat de a firefy-t tudom ajánlani, viszont ha samba, akkor abban se fogsz csalódni!😄Úgyhogy én a Tauris mellé állok
2016. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bocsi nemtudom hogy küldtem el kétszer😂Na de a kérdésre hogy melyik a gyorsabb?

Tauris:83-mat mentem vele eddig max

Benellivel lejtőn 70-et,síkon 60-65 attól függ hogy fúj a szél...

2016. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!