Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki fektetett be penzt a...

Sandor888 dad kérdése:

Valaki fektetett be penzt a delscon keresztul? Vane tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mr. Deltritous youtube videoi alapjan talatam erre a lehetosegre. Deltsik Jozsef neven irt emailt.
2012. dec. 20. 22:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem szabad IFJ DELTSIK jÓZSEFNÉL befektetni, mert csaló!!!
2013. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Előbbi ezt miből gondolod? Van negatív tapasztalatod? Nem kötekedni szeretnék, érdekel.
2013. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Igen van, mi már fel is jelentettük. Nem létezik az a cég amit magáénak mondva hirdeti magát és november óta nem hajlandó visszafizetni még a befektetett pénzeinket sem. Egy mocskos csaló. Nagyon vigyázz vele.
2013. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Hasonló szitu. Nagyra értékelném ha irnál nekem egy elérhetőséget. Lehetőleg tel számot. Már irtam neked privátba, ott tudsz visszairni. Köszi!
2013. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Sajnos jópáran vagyunk, a rendőrségi feljelentéshez csatlakozni lehet. Kapcsolatfelvétel privát üzenetbe lehetséges.
2013. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Már írtam privátba neked. Nézd meg légy szíves. Meddig jutottatok jogi úton eddig?
2013. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Hívlak délelött a megadott telefonszámon.
2013. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is csak gazdagítani tudom a becsapottak listáját! Már a legelején érezetem, hogy egy csaló! Szeretném, ha össze fognánk, elég jártas vagyok a témában. Van egy olyan érzésem, hogy a pénzünk elúszott! Privátban azt is megmondom, hogy miért! Aki érintett írjon e-mailt!

2013. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szia, Neked is ment a válasz.
2013. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 T- válasza:

írtam nektek üzenetet.. szintén 1 ügyfél vagyok/voltam.

Bár megy az etetés a pénzvisszafizetéssel, de nem hiszek benne, viszont meg van az elméletem az egészről, és aszerint még van esélyünk visszakapni a pénzt, mert még létezik. Nem olyan hülye ez a srác, biztos vagyok benne hogy nála van a pénzünk.. privátban elmesélem mire gondolok..

2013. máj. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!