Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok beállitani egy...

Hogyan tudok beállitani egy képet úgy a gépen, hogy függőleges irányban 29,7 cm legyen, vizszintesen meg 21 cm?

Figyelt kérdés
a monitorom mérete jó hozzá (ne nézzetek légyszi hülyének xd)

2012. dec. 21. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem értek hozzá,de gondolom a képszerkesztővel
2012. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Középre akarod igazítani a háttérképet? Vagy pontosan mit akarsz csinálni?
2012. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
másolni szeretnék A4es lapra
2012. dec. 21. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Másolni vagy nyomtatni?


Ha nyomtatni akkor:

Van olyan a képszerkesztőben, de még a paint-ben is asszem hogy : NYOMTATÁSI KÉP

Ez alapból A!-es méretet mutat, ha ebből kilóg, az értelemszerűen nem A4-es.

De alapból nyomtatás megkezdése előtt felugrik egy ablak, azon belül ki tudsz választani több méretet is.

2012. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros lett a hsz-om, de a kérdés is az. :D Szóval, írd le pontosan hogy mit szeretnél csinálni, mert így nehéz segíteni.
2012. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
öö másolni. ráteszem a rajzlapot a monitorrra és valahogy ceruzával átmásolni, vagy ilyesmi. csak A4es lapra kéne
2012. dec. 21. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, talán jobb lenne kinyomtatni-ha van rá lehetőséged-mondjuk rámásolod azt a képet/rajzot vagy akármit egy memóriakártyára, és azt beviszed valamelyik papírboltba-vagy ahol nyomtatnak, és ott kinyomtatják neked. Most már tudom hogy mit akarsz csinálni, de őszintén mondom neked, én még ezt sose próbáltam.
2012. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát.. az az igazság hogy pont emiatt kérdeztem ezt.. így olcsóbb.
2012. dec. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!