Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék össze a...

Hogyan barátkozhatnék össze a suliban az egyik 9. essel?

Figyelt kérdés
Én 8.os vayok és eléggé tetszik egy 9.es fb-n néha beszélünk meg suliba ksözönünk egymásnak de ennyi. Nem azt várom h 1-2 hónap alatt egymás nayakába ugorjunk csak elöször,hogy tudnék vele összebarátkozni?
2012. dec. 22. 23:08
 1/7 anonim válasza:
először is..te fiú vagy lány vagy? :)
2012. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja bocsi azt elfelejtettem :D lány :)
2012. dec. 23. 10:42
 3/7 anonim válasza:
Ha lány vagy: mikor szembe mész vele mosolyogj rá..aztán nézzd meg hogy hogy reagál..ha visszamosolyog akkor jó úton jársz :) Utána elkezdhetsz 1 kicsit jobban "nyomulni" de ne vidd túlzásba az a fiú dolga... (am én egy 9.es lány vagyok és már volt dologom tavaly 11edikessel is..szóval bátran kérdezhetsz...hátha tok segíteni :))
2012. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig 2x beszéltünk fb-n. Téll nagyon aranyos smileyzik meg rendes meg minden de ha én nem kérdezek akkor ő nemérdeklődik...ugy h ez van de köszi a tanácsot.
2012. dec. 23. 11:54
 5/7 A kérdező kommentje:
* :))
2012. dec. 23. 11:59
 6/7 anonim válasza:
azért próbálj meg rá mosolyogni...komolyan és nézd meg h reagál! :D
2012. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okkké :)
2012. dec. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!