Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tudtok a vocaloidokról?

Ti mit tudtok a vocaloidokról?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a vocaloidokat és szeretnék többet tudni a karakterük személyiségéről.Néhány bennem felmerülő kérdés pl: "Mikut miért ábrázolják egy póréhagymával?" vagy "Egyáltalán mi a különbség a Vocaloidok és az Utauk között?"
2012. dec. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ezt félóránként ki fogod írni?
2012. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos....a válaszom: nem. Csak azért írtam ki 2-szer mert az elsőt nem fogatták el ugyanis a kérdést nagy betűkkel írtam(mindössze csak megfeledkeztem erről a szabályról)ennyi.


Hasonló választ nem kérek ,mint az előző!!!

2012. dec. 27. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikut azért ábrázolják póréhagymával, mert van egy mém aminek az a neve "leekspin/loituma girl" egy animéből (Bleachből) van kivágva egy jelenet amiben Inoue Orihime egy póréhagymát forgat.És ehhez egy finn dalt az 'Ievan Polkka"-t párosították.Na most ennek van Vocaloidos változata, és először Miku énekelte fel.

A Vocaloid és az Utau között (szerintem) az a különbség, hogy az egyikért fizetni kell a másikért nem.Na meg az, hogy saját véleméynem szerint az Utau-k robotosabb hangzásúak a Vocaloidosoknál. :D

Ha érdekel még valami akkor írj privátba és akkor még tudok erről mesélni!

2013. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!