Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszeű cosplay? (L17)

Emenelas kérdése:

Egyszeű cosplay? (L17)

Figyelt kérdés
Már voltam con-on és nagyon megtetszett a beöltözés.. :) Csak nem nagyon tudok még cosplayeredni. Tudok valami EGYSZERŰ jelmezt.. mondjuk majdnem bármiből? :) (KIV: Naruto, Bleach)

#jelmez #cosplay #egyszerű cosplay
2012. dec. 26. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:

L a Death Note-ból, bár megvan rá az esély, hogy nem te leszel az egyetlen. ^^ Vagy csak egy egyszerű ,,iskoláslány-ruhát" öltesz magadra. :3

Igazából elég sok karaktert tudnék ajánlani, csak nem tudom, mi számít egyszerűnek. Valamint a szem- és hajszíned, és hajhosszúságod sem elhanyagolható. Meg tudnád írni ezeket? :)

2012. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vállig érő barna hajam van és barnás szemem :) ami igazán vonz az Vampire Knight Yuuki, de nehéz ahhoz a kosztümöt megszerezni... :( viszont ahhoz semmi paróka, semmi kontaklencse nem kell... :S nehéz dolog...
2013. jan. 2. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz.. :| Ha gondolod, itt tudsz keresgélni. [link]


De akkor főként Yuki. Hm.. Mondanám, hogy próbáld meg magad megvarrni a jelmezt, mert én is hasonlóképp próbálkozom (több-kevesebb sikerrel, mivel nincs túl nagy tapasztalatom ilyen téren xD), de az tényleg elég nehéz. Ráadásul anyag is kéne hozzá. De talán első körben tényleg megpróbálhatnád magadtól összehozni a kellékeket.

Úgy gondolom, a cipővel és a harisnyával nem lehet probléma, és még akár egy megfelelő szoknya is található a háztartásotokban. Ami valóban elég bonyolult, az a kis kabátszerű akármi. (Az alá fehér inget könnyű találni, így azzal nem is foglalkozunk most.) A masni és a karszalag sem probléma. Viszont maga a kabát... Szerintem ha elmész vásárolni, direkt az ilyen sima, fekete kabátokra állj rá, de nagyon. (Kivéve, ha már van egy hasonló otthon. ^^) Azt már utána remélhetőleg nem annyira nehéz átalakítani.

Ha bármivel kapcsolatban lenne kérdésed, nyugodtan írj üzenetet. Nagyon szívesen segítek, bár még nekem is elég új a cosplayezés. ^-^

2013. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igyekszem még majd elmenni turiba :) és írok ha van már valami! :)
2013. jan. 3. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, ott biztosan jó cuccokat fogsz találni elég jó áron. :) Sok sikert hozzá! ^^
2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
eszembe jutott valami, ami akár itthoni dolgokból is kivitelezhető :) És ez Chihiro szellemországban-ból az Arc Nélküli :) .. és remélem (meg gyanítom is) hogy nem sokan öltöznek be annak :D
2013. jan. 5. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Hűű, az ijesztő. oO De biztosan hamar elkészül, és szerintem elég egyedi leszel abban a jelmezben. :)

(Istenem, Chihiro.. De rég láttam! :'))

2013. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen.. lehet hogy ijesztő.. de legalább nem lesz belőle kettő (remélem) :D és én is imádom chihirot.. meg az ösze miyazakit :)
2013. jan. 10. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp ma nézegettem mondoconos képeket, és találtam egy Arcnélkülit [link] De biztatásként mondanám, nem valószínű, hogy ez a lány még egyszer beöltözne ugyanennek a karakternek, meg szerintem elég kevés embernek jutna eszébe, mert valahogy kicsit elhanyagoltnak érzem a hozzá hasonló szereplőket. :/ Szóval nem hiszem, hogy kettő lenne belőled. (Ha meg esetleg mégis, akkor majd készíthettek közös képet. :3)

Ha elkészülsz, és szeretnél, akkor linkelhetnél képet a jelmezről, kíváncsi lennék a végeredményre. :)

(Miyazakitól más filmet még nem láttam, de ha valóban ilyen jók, mindenképp utánuk nézek. ^^)

2013. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(Bocsánat az OFFért, de most megnéztem Miyazakit wikipédián, és rájöttem, hogy A vándorló palota le van töltve, a Totoróról pedig a Mondóban olvastam, így azt amúgy is meg akartam nézni. :DD)
2013. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!