Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kocka lehet menő? A...

Egy kocka lehet menő? A többiek ezt nem tudják össze egyeztetni?

Figyelt kérdés
"Wow függő" vagyok, de olyan szinten, hogy az elmúlt 5 évben nem volt 2 hétnél nagyobb szünet. Eredetin játszok, azaz fizetek is érte. Viszont minden hónapban elmegyek bulizni, diszkóba. Külsőmmel semmi baj. Suliban van tekintélyem, azaz adnak a szavamra. Nem vagyok egy olyan alak, akibe csak úgy bele mernek kötni(nem vagyok agresszív nyugi...). Sok haverom van, és a nők se undorodnak tőlem. A jegyeim is jók, valamint sportolok. Sokan mondták már, hogy milyen paradox vagyok, mert ellentéte vagyok önmagamnak. Szerintetek? Én nem tartom magam menőnek, de a legtöbb köztudatban élő kockához képest igen. A többiek miért nem tudják össze egyeztetni ezeket a dolgokat? Vagy ők alapból lúzerek, akik a kockaságba menekülnek? Vélemény? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. dec. 26. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Roland? Norbi? Ki lehetsz?
2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkora az egód, mint egy new york-i felhőkarcoló!
2012. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a Roland vagy, mert a Norbi szerény gyerek.
2012. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz amit fennt leírtál,akkor minek tetted fel ezt a kérdést?Miért érdekel?Nem értem
2012. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!