Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ez ne tegyen...

Mit tegyek hogy ez ne tegyen tönkre?

Figyelt kérdés
Gimnazista lány vagyok. Felkerültem egy nagyvárosba. Jól érzem magam,se a tanulással,se mással nincs gond.Nem járok bulizni,akárhányszor tehetem,otthon vagyok a családommal. Viszont egyik napról a másikra olyan dolgokat hallottam,hogy tátva maradt a szám. Még csak nem is otthon. Állítólag nekem több lánnyal is volt szexuális kalandom. Heteroszexuális vagyok,ezt mindenki tudja aki ismer. Fogalmam sincs ki mondhat ilyet. Igazából van egy lány aki nagyon utál,de az is egy félreértés miatt van...egy suliba járunk, lehet ő terjeszti,nem tudom. Nem vagyok kibeszélős típus,ezért nem értem hogy miért csinálják ezt az emberek velem. Nagyon félek hogy ez a dolog tönkre fog tenni,és haza kell hogy menjek. Nem vagyok nagyon erős lelkű,az ilyenek könnyen megtörhetnek,még akkor is ha csak idióta pletykák. Segítenétek? Tanáccsal,tapasztalatokkal..bármivel.

2012. dec. 27. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozz fiú osztálytársaiddal, tegyél fel a közösségi oldaladra - ha van - olyan képet ahol fiúval , fiúkkal vagy. Ebből csak az gondolja hogy a lányokat szereted aki végtelenül ostoba. A legjobb ha nem foglalkozol vele. Aki ezt terjeszti rólad, visszakapja majd az élettől kamatostul, de ez nem a te dolgod. Te csak felejtsd el.
2012. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..csak sok a hülye ember..és elhiszik,én meg tartok tőle hogy ez mindenkit el fog taszítani tőlem. Köszönöm a választ!!!
2012. dec. 27. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!