Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ragyás "lyukacsos" több...

Miért ragyás "lyukacsos" több börtönlakó arca?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Olyan mély sebek voltak rajta, hogy így megmaradt a helye... Mint az elvakart himlőnél vagy pattanásoknál időnként. :) Vagy nem tudom...
2008. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol, alkohol és alkohol. Borzalmasan tönkreteszi a bőrt, bár ezt sokan nem hiszik el.
2008. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A cigi jobban...

Akkor még nem is kell a bőr-rendellenességeket annyira elbaszni hogy úgy maradjon...

Meg hogy marconábbnak tűnjön a filmeken :)


S4L3M voltam,

csók!

2008. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
szerintem amik ilyen krátereket hagynak maguk után az arcon,azok elsősorban a súlyosabb,mélyebb pattanások.és arra gondolok,hogy itt van összefüggés,mivel ezeket alapvetően a tesztoszteron-többlet okozza,és kutatásokkal kimutatták,hogy azok a férfiak úgy általában véve agresszívabbak,akiknél kiugróan magas a tesztoszteronszint.ergó ezért követtek el valamit,ezért kerültek börtönbe
2009. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!