Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tabletem (DPS DREAM 7)...

A tabletem (DPS DREAM 7) Lecsökkentettem a fényerőt (totál) és most nem látok rajt semmit hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Űjraindítás?
2013. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem akkor sem
2013. jan. 2. 15:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha valami krva erős lámpával rávilágítasz vagy kiviszed a napra akkor sem látod? Mert nyáron haverommal úgy neteztünk a notiján, hogy odaben olyan volt, mintha ki lenne kapcsolva a képernyő, de odakint meg látszottak a dolgok még 0 fényerőnél is.

Ha ez sem jó, akkor nézz videókat, hogy hogy lehet a beállítasokban odajutni és te is ugyanott nyomkodod a kijelzőt, ahol a vidiben is.Vagy kérsz egy haverodtól egy ugyanilyen vagy hasonló tabletet és amit megcsinálsz az egyiken, azt a másikon is.Vagyis egymás mellé rakod a kettőt és felveszel két ujjaddal egy távolságot, ahol mindkét képernyőt eléred és szinkronban ugyanazt csinálod a két ujjaddal.

2013. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi kiprobálom majd írok ha jó vagy nem..
2013. jan. 2. 18:03
 5/13 A kérdező kommentje:
nem sikerűl van egy eléggé fényes fényem ilyenkor nap nincs..Szal Mondj 1-2 tippet még vagy h hogyan csináljak ezt a lámpást
2013. jan. 2. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem, amire nagy valószínűséggel nem lesz a válasz.

Szóval, be tudsz lépni Recovery-be?

2013. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi már kész!
2013. jan. 5. 08:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Grat! Mi csináltál vele?
2013. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rebekaorsi válasza:
Kérlek, írd meg, hogy hogyan sikerült visszaállítanod a fényerőt! A fiam éppen most tüntette el, és totál kétségbe van esve... Én teljesen analfabéta vagyok a tabhoz, nem tudom, mit tegyünk! Nagyon várjuk, hogy válaszolj!
2013. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia megnyomtam nagyon sokáig a bekapcsolo gombot meg még plussba a 2 vissza elöre gomb kozul tuti van olyan mert az osszesen van na szal a alsot a ketto közöl hosszan es kihozta a beallitásokat es a gyári beálitások visszaálitásara metem de viszont a kepek videok stb rJt marasd:-) de nekem nem magyar volt de a google forditon lefordithatod szolj ha nem erted vagy vali gond van v nem sikerul ak kuldók videot hogy kel ha sikrrul is ak is szolj ja es milyen a tabletje?
2013. jan. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!