Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leírnátok mit tennétek a...

Leírnátok mit tennétek a helyemben? (normális válaszokat legyetek szívesek)

Figyelt kérdés
Van egy srác,akinek nagyon tetszettem (nem történt köztünk semmi),nagyon sokat beszélgettünk és lógtunk együtt aztán az egyik nap azt mondta szerelmes belém másnap pedig összejött az egyik ismerősömmel (állítólag csak azért,hogy féltékennyé tegyen) és pár napja megint találkoztunk ,beszélgettünk,de kicsit haragszom rá,hiszen ,ha szeretünk valakit nem tesszük ezt.Szerintetek érdemes ezzel foglalkoznom vagy nem?!
2013. jan. 2. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem

1,gyerekes ha azért összejön valakivel hogy féltékennyé tegyen

2,ha tényleg szeret nem azt csinálja hanem "küzd"érted,és nem úgy viselkedik mint egy kisgyerek

2013. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kezdenék a helyedben ezzel az ipségel.Bármennyire is jókat csevegtek.


Aki szeret téged, szerelmes beléd, az üres idejébe nem fog felszedni egy másikat, mert még csak azt sem lehet mondani, hogy összebalhéztatok, és szakítottatok..


Nem kéne az ilyen pasi..

2013. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2+


"azt mondta szerelmes belém másnap pedig összejött az egyik ismerősömmel "


A cselekedetek beszélnek a valóságról, szemben a beszédjével..

2013. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy most játszotta ezt, nem pedig amikor már kapcsolatban vagytok. Az ilyen ipsétől menekülni kell, nem pedig sóvárogni iránta. Tudod, mindig azt szokták mondani, hogy aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók, de te még el tudsz menekülni. Ne tedd ki magad ennek.
2013. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért így sem örülök,nem néztem volna ki belőle,de teljesen igazatok van és nagyon köszönöm!:)
2013. jan. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!