Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmnek szeretnék adni...

A barátnőmnek szeretnék adni egy kis ajándékot de nem tudom mit. Már kitaláltam hármat:kifestőt, matricát, hűtőmágnest csak nem tudom hogy kel csinálni matricát és hűtőmágnest. Tehát hogy csináljak matricát és hűtőmágnest és hogy még mit csináljak?

Figyelt kérdés
(szereti az oroszlánokat és az ötleteket,tanácsokat úgy kérném hogy házilag kézzel tudjam készíteni)

2013. jan. 3. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

hűtőmágnes:

- só-liszt gyurmából, ha olcsón akarod megúszni, s nincs lehetőséged kreatív boltba menni

- gipszkiöntő, hátára egy mágnest ragasztópisztollyal.

- FIMO süthető gyurmából - sütőben kisütöd, hátára ragasztasz egy mágnest (Kreatív hobby boltokban kapható, egy szín kb. 550 Ft, de elég nagy tömb. Viszont vannak szettek, amikben többféle szín van) ez azért jobb, mert nem kell festeni, mert több színben kapható.


Matricát üvegfestékből csinálnék, amit ablakra, ajtóra, tükörre rakhat.


Sok sikert!

2013. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!