Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nekem vagy a tesómnak van igaza?

Nem vagyok egy rendes lány, és amióta a szobánkban sikerült rendet raknom, a tesómék betegesen odafigyelnek arra, hogy minden reggel be legyen ágyazva és semmi ne legyen a földön. Ha valamelyik feltétel nem teljesül a reggeli indulásig, határozatlan ideig eltiltást kapunk a tévénézéstől, és csak egy-két hét után engedik fel a tiltást, kizárólag akkor, ha keményen kiveszem a részem a házimunkából. Ez még így rendben is lenne. De ők reggel mindig rohanásban vannak és semmire nincs idejük, ezért mindent otthagynak a konyhapulton ahelyett, hogy betennék a mosogatóba. Na akkor most kinek van igaza?

2013. jan. 3. 14:37  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igaza van az egyik legjobb barátnőmnek?
Barátom váltig állítja hogy nincs olyan horrorfilm ami megijesztené. Mondanátok olyan igazán ijesztő filmeket hogy megmutassam neki hogy nincs igaza? : )
Mit vehetnek a 7 eves tesomnak Karacsonyra?
Mit vegyek az uncsi tesómnak karácsonyra? 15L részletek lent
Az életkorunk kifejezése esetén helyes-e ha azt mondom magamra ha már elmúltam pl.38 éves, hogy 39. -dik éves vagyok? Az egyik cimborám szerint ez egy ökörség. Kinek van igaza?
Mit adjak búcsúajándékba az anyukámnak meg a tesómnak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!