Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a vámpírokban vagy...

Ti hisztek a vámpírokban vagy valami természet feletti lényekben (pl. :varázsló, vérfarkasban)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a vámpírokban hiszek. Mostanában elég sokat kutatok utánuk, és szerintem léteztek. Azt nem tudom, hogy még ma is vannak, de szerintem igenis van ilyen.

A varázslókban annyira nem, de azért ilyen téren is van elég sok furcsaság.

A vérfarkasokban pedig... Szerintem azok is léteznek. Én el tudom képzelni. Azok után annyira nem nyomozgattam, de az ő létezésükben is hiszek.

2013. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, én is az vagyok.
2013. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok én láttam az alokanyot és azóta foglatoltozgat a kérdés és én sztem is léteznem v. léteztek és a második kommentelőnek jah persze :D
2013. jan. 4. 22:26
 4/12 A kérdező kommentje:
alkonyatot boccs
2013. jan. 4. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Én is az Alkonyat filmek után kezdtem keresgélni.. Valamelyik nap olvastam egy fura cikket. Most épp keresem, ha megtalálom belinkelem neked:)
2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké nagyon várom énn épp ezt az oldalt olvasom: [link]
2013. jan. 4. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Csillogó, kalácsképű vámpírok nem léteznek, az biztos.
2013. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Istenek, vámpírok, vérfarkas/ember, varázslat, fúrák és a többi "természetfeletti" lényekben is hiszek.


Nagyon régóta, sok ezzel foglalkozó könyvem is van. De én nem az alkonyat miatt érdeklődöm ez miatt -.-

2013. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A vámpírok messze nem olyanok, mint az Alkonyatba, ha csak ezért érdekel, ne is folytasd a kutatást. De ha érdekel valami írj.
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hol kutattok utánuk? Regényekben és filmekben? :-)


Írjatok már ide egy-két forrást, ami szerintetek bizonyítja a létezésüket. Köszi előre is.

2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!