Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az amerikai polgárok is úgy...

Az amerikai polgárok is úgy gondolják, hogy az olajért megy minden?

Figyelt kérdés
Mármint számomra üvölt,hogy Irakot,Afganisztánt és a többi arab országot nem azért támadták meg mert olyan békeszeretőek és küzdenek az emberi jogokért mivel a háborúskodást alatt több millió gyermek és nő halt meg. Ha pedig ez egy bosszú hadjárat 9/11 miatt akkor is durva mivel ott kb. 3000 ember halt meg. Én meg milliókról beszélek (azt meg mindenki döntse el maga,hogy megrendezett volt vagy sem) De most ne úgy értsétek,hogy szerintem egy átlagos amerikai katona is benne van azt egészben de szerintem rohadt undorító ez az egész. Nem a tálibok miatt csinálják. Persze lehet,hogy hülyeségeket mondok. Egy tinédzser lány vagyok szóval valószínű,hogy még változik a véleményem. De úgy 2 éve már nagyon kiábrándultam Amerikából.
2013. jan. 5. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor áruld el a délszláv háborút miért állította le az USA? Hol van ott olaj?
2013. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottál arról hogy Irak lerohanta Kuvaitot? És az USA kuvaitból kiűzte az irakiakat?
2013. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmmm :)


Számomra annyira vonzóak az olyan lányok akik nem a média baromságait zabálják hanem elkezdenek maguktól gondolkozni józan paraszti ésszel és úgy alkotnak véleményt a világról :)


Nagyon jó az elgondolásod.Mivel jártas vagyok a témában ezért erről tudnék írni egy tucatnyi regényt de inkább nem teszem :) Egyértelmű hogy az olajért folyik a harc


Röviden leírom hogy milyen technikát alkalmaznak:


Kitalálnak egy problémát amitől az embereknek félni kell és utána az emberek fognak könyörögni a kormánynak hogy csináljanak már valamit.Erre a kormány kínál egy megoldást


Tehát megrendezték a 9/11 terrortámadást.Egyből a gonosz terroristák lettek a célpontok holott ők csak bábfigurák voltak.Elkezdtek félni az emberek és követelték az amerikai kormánytól hogy tegyenek valamit mert ez így nem mehet tovább,nem akarnak félelemben élni.Az ilyen dolgok adtak "okot" Amerikának hogy megtámadják az arab országokat például az olajért


Bármennyire is meglepő de sok amerikai polgár tud erről,tehát nem mindenki agymosott ott sem

2013. ápr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fersk ***** válasza:

"több millió gyermek és nő halt meg"

Forrás?

2013. ápr. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!